Jongens B

Thom Vemeeren
Kasper Lof
Tim Broetzmann
Luuk van Opstal
Mats Schellekens
Dorus Derksen
Manuel Jansen
Lucas Beem
Tije Beentjes

Niveau

Jongens B 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 18.00 - 19.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Bas Duijs & Marco Mus

Donderdag 18:00-19:30u
Sportzaal Haren, Donk en Reit
Trainers: Marc Beem & Gregor Lof

Coaches: Bas Duijs & Marc Beem

Thuiswedstrijden

Image

Stand Jongens B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Spirit JB 1734271699432
2VVC Best JB 18221815694678
3Were-Di JB 19221920841836
4Flamingo's'56 JB 18181619721781
5Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 184429580808

Programma

Vervallen: : Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1 - Spirit JB 1

Vervallen wedstrijd: 7000JB2D1 CD-2, Datum: , Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


29 jan. 15:00: VC Verrekijker/ODI JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 CE, Datum: zaterdag 29 januari, 15:00, Speellocatie: De Klep, Sportparklaan 4, 5091EM Oost West en Middelbeers


12 feb. 16:30: Spirit JB 1 - VC Verrekijker/ODI JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 EC, Datum: zaterdag 12 februari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 feb. 12:45: Donki Sjot/Hands-Up JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 BE, Datum: zaterdag 19 februari, 12:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


5 mrt. 12:30: Spirit JB 1 - Civitas JB 2

Wedstrijd: 7000JB1C2 EA, Datum: zaterdag 5 maart, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 mrt. 14:00: Peelpush JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 DE, Datum: zaterdag 19 maart, 14:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS Meijel


26 mrt. 16:30: Spirit JB 1 - Peelpush JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 ED, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


2 apr. 16:15: Civitas JB 2 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 AE, Datum: zaterdag 2 april, 16:15, Speellocatie: Ruben Kogeldans Sporthal, Hagerhofweg 21, 5912PN Venlo


9 apr. 16:30: Spirit JB 1 - Donki Sjot/Hands-Up JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 EB, Datum: zaterdag 9 april, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


16 apr. 12:30: VC Volt JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 FE, Datum: zaterdag 16 april, 12:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB


23 apr. 18:30: Spirit JB 1 - VC Volt JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 EF, Datum: zaterdag 23 april, 18:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.