Meisjes B

Sanne Hoogsteen
Tessa Diks
Mirre van de Beek
Elise Hansink
Marit van Hoof
Sanne van Dommelen
Tinus Willemsen
Teuntje van Wezel
Jade Leenders (o.v.)

Niveau

Meisjes B 2e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Samir Halim

Vrijdag 19.00 - 20.30u
Sportzaal de Schans
Trainer: Soroush Saadat Novin

Coach: Gregor Lof

Thuiswedstrijden

Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Meisjes B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Hands up MB 1520175510410
2VVC-Vught MB 1314111296188
3Minerva MB 1411108393371
4Spirit MB 159713376464
5VC Polaris MB 148711358404
6VCE/PSV MB 253317402498

Programma

30 okt. 12:45: VC Polaris MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2H1 EC, Datum: zaterdag 30 oktober, 12:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


6 nov. 16:30: Spirit MB 1 - Hands up MB 1

Wedstrijd: 7000MB2H1 CA, Datum: zaterdag 6 november, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


13 nov. 14:45: Minerva MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2H1 BC, Datum: zaterdag 13 november, 14:45, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5 , 5151VW Drunen


20 nov. 16:30: Spirit MB 1 - VC Polaris MB 1

Wedstrijd: 7000MB2H1 CE, Datum: zaterdag 20 november, 16:30, Speellocatie: Sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1 , 5223KG 's-Hertogenbosch


4 dec. 14:30: Spirit MB 1 - Minerva MB 1

Wedstrijd: 7000MB2H1 CB, Datum: zaterdag 4 december, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


© 2021 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.