Meisjes B

Sanne Hoogsteen
Tessa Diks
Mirre van de Beek
Elise Hansink
Marit van Hoof
Sanne van Dommelen
Tinus Willemsen
Teuntje van Wezel
Jade Leenders (o.v.)

Niveau

Meisjes B 2e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Samir Halim

Vrijdag 19.00 - 20.30u
Sportzaal de Schans
Trainer: Soroush Saadat Novin

Coach: Gregor Lof

Thuiswedstrijden

Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Meisjes B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VVC-Vught MB 1837293783525
2Minerva MB 1831268793604
3Hands up MB 110282419912853
4VC Polaris MB 19201823797847
5Spirit MB 19141226670855
6VCE/PSV MB 2105535714985

Programma

: MVC De Hangar MB 2 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 DE, Datum: , Speellocatie: Meerrijk, Meerbos 4, 5658LA Eindhoven


29 jan. 16:30: Spirit MB 1 - Hands up MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 EB, Datum: zaterdag 29 januari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


5 feb. 12:00: Hands up MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 BE, Datum: zaterdag 5 februari, 12:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK Berlicum NB


12 feb. 16:30: Spirit MB 1 - Minerva MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 EC, Datum: zaterdag 12 februari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


5 mrt. 17:30: Minerva MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 CE, Datum: zaterdag 5 maart, 17:30, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


12 mrt. 16:30: Spirit MB 1 - De Burgst Breda MB 2

Wedstrijd: 7000MB2D2 EA, Datum: zaterdag 12 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 mrt. 12:30: De Burgst Breda MB 2 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 AE, Datum: zaterdag 19 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13, 4817HA Breda


26 mrt. 18:30: Spirit MB 1 - MVC De Hangar MB 2

Wedstrijd: 7000MB2D2 ED, Datum: zaterdag 26 maart, 18:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


9 apr. 14:00: VVC Best MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 FE, Datum: zaterdag 9 april, 14:00, Speellocatie: Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27, 5684GJ Best


16 apr. 12:30: Spirit MB 1 - VVC Best MB 1

Wedstrijd: 7000MB2D2 EF, Datum: zaterdag 16 april, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.