Meisjes C2

Iman Uzunic
Lotte van Zandbeek
Senna B.
Emma van den Berg
Sara Vos
Luna van Gemert
Eva van der Schans
Daniela Osorio
Jente Hesselman (T)
Tatjana van Gelder (T)
Nilany Goedhart (T)
Ekin Aydin (T)

T=Alleen trainen

Niveau

Meisjes C 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 18.00 - 19.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Minou Smits & Tom Spijkers

Donderdag 18.00-19.30u
Sportzaal Overlaet - Rosmalen
Trainer: Hans Kempkens 

Coach: Minou Smits

Thuiswedstrijden

Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Meisjes C 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Jola Olympus MC 1314111300190
2De Burgst Breda MC 15141210481440
3Minerva MC 2413116379284
4Atak'55 MC 24979303346
5Spirit MC 23548209258
6VOKO MC 155516334488

Programma

6 nov. 12:30: Spirit MC 2 - Atak'55 MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 EA, Datum: zaterdag 6 november, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


13 nov. 9:00: VOKO MC 1 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 FE, Datum: zaterdag 13 november, 9:00, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16 , 4904AR Oosterhout NB


20 nov. 12:30: Spirit MC 2 - De Burgst Breda MC 1

Wedstrijd: 7000MC2F1 EB, Datum: zaterdag 20 november, 12:30, Speellocatie: Sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1 , 5223KG 's-Hertogenbosch


26 nov. 19:15: Atak'55 MC 2 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 AE, Datum: vrijdag 26 november, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2 , 5165TJ Waspik


28 nov. 10:30: Spirit MC 2 - Jola Olympus MC 1

Wedstrijd: 7000MC2F1 EC, Datum: zondag 28 november, 10:30, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58 , 4921EV Made


4 dec. 13:45: Jola Olympus MC 1 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 CE, Datum: zaterdag 4 december, 13:45, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58 , 4921EV Made


11 dec. 12:30: Spirit MC 2 - Minerva MC 2

Wedstrijd: 7000MC2F1 ED, Datum: zaterdag 11 december, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


© 2021 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.