Mix 6

Krista Mutsaers
Peggy Mutsaers
Lieke de Schipper
Danita van Vliet
Omneja Wessels
Renate van den Heuvel
Joanne Muller
Lotte Sterkens

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Woensdag 19.00 - 20.30u 
Sporthal Zuid - Rosmalen
Trainer: Hans Kempkens

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Peter Peters/TSR XR 2618180452297
2Spirit XR 6717174511370
3Ovoco XR 37101011421469
4Minerva XR 15778329320
5Effe Serieus XR 34666247274
6Hisola XR 14448256279
7Minerva XR 251114298373
8VCH Schijndel XR 1000000
9Spirit XR 740012168300

Programma

13 feb. 11:40: Spirit XR 6 - Minerva XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A HD, Datum: zondag 13 februari, 11:40, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


13 feb. 12:50: Spirit XR 7 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A IH, Datum: zondag 13 februari, 12:50, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


20 feb. 12:20: VCH Schijndel XR 1 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A LH, Datum: zondag 20 februari, 12:20, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


20 feb. 13:30: Spirit XR 6 - Peter Peters/TSR XR 2

Wedstrijd: 7000RDX3A HG, Datum: zondag 20 februari, 13:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


13 mrt. 14:00: Minerva XR 1 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A DH, Datum: zondag 13 maart, 14:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


3 apr. 13:00: Spirit XR 6 - Hisola XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A HB, Datum: zondag 3 april, 13:00, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


3 apr. 14:10: Minerva XR 2 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A EH, Datum: zondag 3 april, 14:10, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


3 apr. 16:30: Spirit XR 6 - Effe Serieus XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A HA, Datum: zondag 3 april, 16:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.