Mix 7

Laura Besten
Yvon van Heugten
Irene Lensen
Sanne van Leuken
Laurens van Blaricum
Angeliki Papadopoulou
Marcel Pith
Manon Berendts

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Maandag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Joost Duffhues & Hans Kempkens

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Peter Peters/TSR XR 2618180452297
2Spirit XR 6717174511370
3Ovoco XR 37101011421469
4Minerva XR 15778329320
5Effe Serieus XR 34666247274
6Hisola XR 14448256279
7Minerva XR 251114298373
8VCH Schijndel XR 1000000
9Spirit XR 740012168300

Programma

13 feb. 10:30: Spirit XR 7 - Minerva XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A ID, Datum: zondag 13 februari, 10:30, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


13 feb. 12:50: Spirit XR 7 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A IH, Datum: zondag 13 februari, 12:50, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


13 feb. 14:00: Spirit XR 7 - Effe Serieus XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A IA, Datum: zondag 13 februari, 14:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


20 feb. 10:00: Minerva XR 2 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A EI, Datum: zondag 20 februari, 10:00, Speellocatie: 't Vijfeiken, 't Vijfeiken 53, 5384ER Heesch


20 feb. 11:10: Effe Serieus XR 3 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A AI, Datum: zondag 20 februari, 11:10, Speellocatie: 't Vijfeiken, 't Vijfeiken 53, 5384ER Heesch


20 feb. 13:30: Spirit XR 7 - Hisola XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A IB, Datum: zondag 20 februari, 13:30, Speellocatie: 't Vijfeiken, 't Vijfeiken 53, 5384ER Heesch


13 mrt. 10:30: Spirit XR 7 - Minerva XR 2

Wedstrijd: 7000RDX3A IE, Datum: zondag 13 maart, 10:30, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


13 mrt. 12:50: Hisola XR 1 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A BI, Datum: zondag 13 maart, 12:50, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


13 mrt. 14:00: Spirit XR 7 - Peter Peters/TSR XR 2

Wedstrijd: 7000RDX3A IG, Datum: zondag 13 maart, 14:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


3 apr. 11:10: VCH Schijndel XR 1 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A LI, Datum: zondag 3 april, 11:10, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


3 apr. 12:20: Ovoco XR 3 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A FI, Datum: zondag 3 april, 12:20, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.