Dames 1

Charlotte Nouwens
Carlijn Rossum - van Deursen
Lizzy Hilliger
Nele Dubois
Isabelle Schram
Emma Schram
Ellis de Groot
Suzanne Diks
Robin Schuurmans
Liza van der Horst
Nienke Vogelzang

Niveau

Nevobo Dames 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 19.30 - 21.00u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Joost Duffhues & Samir Halim

Donderdag 19.30-21.00u
Sportzaal Haren, Donk en Reit - 's-Hertogenbosch
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Dames 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VVC-Vught DS 1524191495318
2Donki Sjot DS 5516138448426
3Condor DS 1314111293188
4Spirit DS 1312103291222
5Dunamis DS 3511911420460
6Minerva DS 347611310387
7Nuvoc DS 446612384390
8Hajraa DS 746511324354
9VC Goirle DS 144413272391
10Volley Tilburg DS 830012204305

Programma

23 okt. 16:00: VC Goirle DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G FB, Datum: zaterdag 23 oktober, 16:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4 , 5052BL Goirle


6 nov. 16:30: Spirit DS 1 - Hajraa DS 7

Wedstrijd: 7000D2G BE, Datum: zaterdag 6 november, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


13 nov. 17:00: VVC-Vught DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G DB, Datum: zaterdag 13 november, 17:00, Speellocatie: Martinihal, Martinilaan 8 , 5262BR Vught


20 nov. 16:30: Spirit DS 1 - Nuvoc DS 4

Wedstrijd: 7000D2G BC, Datum: zaterdag 20 november, 16:30, Speellocatie: Sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1 , 5223KG 's-Hertogenbosch


27 nov. 12:00: Condor DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G LB, Datum: zaterdag 27 november, 12:00, Speellocatie: De Werft, Huygenstraat 73 , 5171EP Kaatsheuvel


4 dec. 12:30: Spirit DS 1 - Volley Tilburg DS 8

Wedstrijd: 7000D2G BK, Datum: zaterdag 4 december, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


19 jan. 21:00: Minerva DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G IB, Datum: woensdag 19 januari, 21:00, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5 , 5151VW Drunen


29 jan. 16:30: Spirit DS 1 - Donki Sjot DS 5

Wedstrijd: 7000D2G BH, Datum: zaterdag 29 januari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


5 feb. 12:00: Dunamis DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G GB, Datum: zaterdag 5 februari, 12:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4 , 5052BL Goirle


12 feb. 16:30: Spirit DS 1 - VC Goirle DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BF, Datum: zaterdag 12 februari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


5 mrt. 12:00: Hajraa DS 7 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G EB, Datum: zaterdag 5 maart, 12:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1 , 5612AW Eindhoven


12 mrt. 16:30: Spirit DS 1 - VVC-Vught DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BD, Datum: zaterdag 12 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


19 mrt. 19:00: Nuvoc DS 4 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G CB, Datum: zaterdag 19 maart, 19:00, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80 , 5504MK Veldhoven


26 mrt. 16:30: Spirit DS 1 - Condor DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BL, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


9 apr. 11:00: Volley Tilburg DS 8 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G KB, Datum: zaterdag 9 april, 11:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382 , 5022DX Tilburg


© 2021 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.