Dames 1

Charlotte Nouwens
Carlijn Rossum - van Deursen
Lizzy Hilliger
Nele Dubois
Isabelle Schram
Emma Schram
Ellis de Groot
Suzanne Diks
Robin Schuurmans
Liza van der Horst
Nienke Vogelzang

Niveau

Nevobo Dames 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 19.30 - 21.00u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Joost Duffhues & Samir Halim

Donderdag 19.30-21.00u
Sportzaal Haren, Donk en Reit - 's-Hertogenbosch
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Dames 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VVC-Vught DS 1837303800564
2Condor DS 1733262690473
3Spirit DS 18272211751627
4Dunamis DS 38221815713715
5Hajraa DS 78181518700718
6Minerva DS 38181519675742
7Donki Sjot DS 58171419662717
8Volley Tilburg DS 879822568692
9Nuvoc DS 488826690784
10VC Goirle DS 186627566783

Programma

: Spirit DS 1 - Volley Tilburg DS 8

Wedstrijd: 7000D2G BK, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


: Minerva DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G IB, Datum: , Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


5 feb. 12:00: Dunamis DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G GB, Datum: zaterdag 5 februari, 12:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4, 5052BL Goirle


12 feb. 16:30: Spirit DS 1 - VC Goirle DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BF, Datum: zaterdag 12 februari, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


5 mrt. 12:00: Hajraa DS 7 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G EB, Datum: zaterdag 5 maart, 12:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


12 mrt. 16:30: Spirit DS 1 - VVC-Vught DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BD, Datum: zaterdag 12 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 mrt. 19:00: Nuvoc DS 4 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G CB, Datum: zaterdag 19 maart, 19:00, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80, 5504MK Veldhoven


26 mrt. 16:30: Spirit DS 1 - Condor DS 1

Wedstrijd: 7000D2G BL, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


9 apr. 11:00: Volley Tilburg DS 8 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D2G KB, Datum: zaterdag 9 april, 11:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX Tilburg


23 apr. 16:30: Spirit DS 1 - Donki Sjot DS 5

Wedstrijd: 7000D2G BH, Datum: zaterdag 23 april, 16:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.