Heren 1

Bauke de Vries
Paul Heiner
Toon Lamberts
Erik van Gelder
Roel Kleijwegt
Martijn Timmermans
Samir Halim
Jan-Peter Koen
Twan Schmitz
Duco Schepers

Niveau

Nevobo Heren 1e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Ger van Heugten

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 1e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Hajraa HS 4831268807642
2Were-Di HS 1728237709568
3Havoc HS 18262314818724
4Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 17221912691632
5VC Athos '70/VC Trivia HS 17221812696624
6Spirit HS 17191714693679
7VC Volt HS 28181619705779
8VVC-Vught HS 28121022671751
9Shock '82 Cuijk HS 1510913468499
10SOMAS/Activia HS 167618505590
11Skunk HS 37-5028426701

Programma

: Spirit HS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1

Wedstrijd: 7000H1F AD, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


: Spirit HS 1 - Shock '82 Cuijk HS 1

Wedstrijd: 7000H1F AK, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


: VVC-Vught HS 2 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F CA, Datum: , Speellocatie: Martinihal, Martinilaan 8, 5262BR Vught


: Were-Di HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F JA, Datum: , Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK Gemert


25 jan. 21:00: Spirit HS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1

Wedstrijd: 7000H1F AD, Datum: dinsdag 25 januari, 21:00, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


29 jan. 12:30: Spirit HS 1 - VC Volt HS 2

Wedstrijd: 7000H1F AI, Datum: zaterdag 29 januari, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


5 feb. 19:00: Havoc HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F HA, Datum: zaterdag 5 februari, 19:00, Speellocatie: De Stappert, Beerseweg 2, 5443BE Haps


12 feb. 12:30: Spirit HS 1 - VC Athos '70/VC Trivia HS 1

Wedstrijd: 7000H1F AG, Datum: zaterdag 12 februari, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 feb. 16:30: SOMAS/Activia HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F FA, Datum: zaterdag 19 februari, 16:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis


12 mrt. 12:30: Spirit HS 1 - Hajraa HS 4

Wedstrijd: 7000H1F AE, Datum: zaterdag 12 maart, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 mrt. 18:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F DA, Datum: zaterdag 19 maart, 18:30, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


26 mrt. 12:30: Spirit HS 1 - VVC-Vught HS 2

Wedstrijd: 7000H1F AC, Datum: zaterdag 26 maart, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


9 apr. 12:30: Spirit HS 1 - Skunk HS 3

Wedstrijd: 7000H1F AL, Datum: zaterdag 9 april, 12:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


23 apr. 19:00: VC Athos '70/VC Trivia HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1F GA, Datum: zaterdag 23 april, 19:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28, 5975AN Sevenum


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.