Heren 2

Jouke Hoogsteen
Nico Ramakers
Rijk Schalkwijk
Arno Looyé
Joost Duffhues
Erik Boeve
Martijn Heesakkers
Sander van Laarhoven
Jesse Joustra

Niveau

Nevobo Heren 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Soroush Saadat Novin

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1De Burgst Breda HS 4832268797640
2Westphal Kozijnen CSS HS 2728227667591
3Gepidae HS 3727228701615
4Avanti HS 18272211748669
5Hands up HS 310252221964922
6VC Goirle HS 19211819818806
7VVC Best HS 19191620788798
8Minerva HS 16181411549549
9Spirit HS 28161521754808
10Volley Tilburg HS 798730708890
11Volley Tilburg HS 694432675881

Programma

: Spirit HS 2 - Volley Tilburg HS 7

Wedstrijd: 7000H2D AB, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


: Spirit HS 2 - Volley Tilburg HS 6

Wedstrijd: 7000H2D AK, Datum: , Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


: Minerva HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D IA, Datum: , Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


29 jan. 14:30: Spirit HS 2 - Minerva HS 1

Wedstrijd: 7000H2D AI, Datum: zaterdag 29 januari, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


5 feb. 19:00: Avanti HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D HA, Datum: zaterdag 5 februari, 19:00, Speellocatie: De Slagen, De Gaard 2, 5146AW Waalwijk


12 feb. 14:30: Spirit HS 2 - Hands up HS 3

Wedstrijd: 7000H2D AG, Datum: zaterdag 12 februari, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


19 feb. 16:00: VC Goirle HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D FA, Datum: zaterdag 19 februari, 16:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4, 5052BL Goirle


5 mrt. 17:00: Gepidae HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D DA, Datum: zaterdag 5 maart, 17:00, Speellocatie: Sportcentrum UVT, Academielaan 5, 5037ET Tilburg


12 mrt. 14:30: Spirit HS 2 - De Burgst Breda HS 4

Wedstrijd: 7000H2D AE, Datum: zaterdag 12 maart, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


26 mrt. 14:30: Spirit HS 2 - Westphal Kozijnen CSS HS 2

Wedstrijd: 7000H2D AC, Datum: zaterdag 26 maart, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen


9 apr. 13:00: Volley Tilburg HS 7 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D BA, Datum: zaterdag 9 april, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX Tilburg


23 apr. 14:00: VVC Best HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D JA, Datum: zaterdag 23 april, 14:00, Speellocatie: Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27, 5684GJ Best


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.