Heren 2

Jouke Hoogsteen
Nico Ramakers
Rijk Schalkwijk
Arno Looyé
Joost Duffhues
Erik Boeve
Martijn Heesakkers
Sander van Laarhoven
Jesse Joustra

Niveau

Nevobo Heren 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Soroush Saadat Novin

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Westphal Kozijnen CSS HS 2416124366338
2VVC Best HS 1415124376323
3De Burgst Breda HS 4415125390313
4Gepidae HS 331194299284
5Avanti HS 14989359350
6Minerva HS 12862185159
7Spirit HS 23876287288
8Volley Tilburg HS 758714409487
9Hands up HS 346611362374
10VC Goirle HS 132210244291
11Volley Tilburg HS 642214316386

Programma

: Minerva HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D IA, Datum: , Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5 , 5151VW Drunen


23 okt. 14:00: Hands up HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D GA, Datum: zaterdag 23 oktober, 14:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11 , 5258BK Berlicum NB


6 nov. 14:30: Spirit HS 2 - VC Goirle HS 1

Wedstrijd: 7000H2D AF, Datum: zaterdag 6 november, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


13 nov. 14:30: De Burgst Breda HS 4 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D EA, Datum: zaterdag 13 november, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum Breda, Topaasstraat 13 , 4817HA Breda


20 nov. 14:30: Spirit HS 2 - Gepidae HS 3

Wedstrijd: 7000H2D AD, Datum: zaterdag 20 november, 14:30, Speellocatie: Sporthal De Schutskamp, De Eendenkooi 1 , 5223KG 's-Hertogenbosch


27 nov. 13:30: Westphal Kozijnen CSS HS 2 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D CA, Datum: zaterdag 27 november, 13:30, Speellocatie: Den Butter, Hannie Schaftlaan 20 , 5122LH Rijen


11 dec. 14:30: Spirit HS 2 - Volley Tilburg HS 7

Wedstrijd: 7000H2D AB, Datum: zaterdag 11 december, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


15 jan. 14:30: Spirit HS 2 - Volley Tilburg HS 6

Wedstrijd: 7000H2D AK, Datum: zaterdag 15 januari, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


22 jan. 14:00: VVC Best HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D JA, Datum: zaterdag 22 januari, 14:00, Speellocatie: Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27 , 5684GJ Best


29 jan. 14:30: Spirit HS 2 - Minerva HS 1

Wedstrijd: 7000H2D AI, Datum: zaterdag 29 januari, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


5 feb. 19:00: Avanti HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D HA, Datum: zaterdag 5 februari, 19:00, Speellocatie: De Slagen, De Gaard 2 , 5146AW Waalwijk


12 feb. 14:30: Spirit HS 2 - Hands up HS 3

Wedstrijd: 7000H2D AG, Datum: zaterdag 12 februari, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


19 feb. 16:00: VC Goirle HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D FA, Datum: zaterdag 19 februari, 16:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4 , 5052BL Goirle


5 mrt. 17:00: Gepidae HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D DA, Datum: zaterdag 5 maart, 17:00, Speellocatie: Sportcentrum UVT, Academielaan 5 , 5037ET Tilburg


12 mrt. 14:30: Spirit HS 2 - De Burgst Breda HS 4

Wedstrijd: 7000H2D AE, Datum: zaterdag 12 maart, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


26 mrt. 14:30: Spirit HS 2 - Westphal Kozijnen CSS HS 2

Wedstrijd: 7000H2D AC, Datum: zaterdag 26 maart, 14:30, Speellocatie: De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6 , 5244GD Rosmalen


9 apr. 13:00: Volley Tilburg HS 7 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2D BA, Datum: zaterdag 9 april, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382 , 5022DX Tilburg


© 2021 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.