Teamtaken

Wanneer je lid bent van een seniorenteam binnen Spirit wordt er van je verwacht dat je een paar keer per jaar een teamtaak uitvoert, zodat andere teams hun competitiewedstrijden ook kunnen spelen. Deze teamtaak houdt in dat je als scheidsrechter of teller wordt ingedeeld voor een wedstrijd. In onderstaand schema kun je zien wanneer je staat ingeroosterd, en voor welke taak.

Naast de individuele taken heb je gezamenlijk als team ook een keer zaalwacht.

De aanvoerder van het team is verantwoordelijk voor het verloop van de competitiedag waarop zijn/haar team zaalwacht heeft.

Wanneer een team niet in staat is de hele dag aanwezig te zijn op een competitiedag waarop zij ingepland staan voor zaalwacht, moet de aanvoerder van het team vervanging regelen voor deze dag.

Zorg dat je als zaalwacht een half uur van te voren in de zaal bent met de wedstrijdbak en de coolbox (te krijgen achter de bar in de foyer) om de netten op te zetten en alles klaar te zetten voor de eerste ronde zodat de spelende teams zich kunnen richten op het warmlopen.

Let op: er staan tegenwoordig ook veldnummers bij de teams:

  1. = het veld bij de beheerdersruimte
  2. = het middelste veld
  3. = het veld bij het wedstrijdhokje

Mocht het voorkomen dat je een ingedeelde taak niet uit kunt voeren (omdat je bijvoorbeeld die dag niet aanwezig kunt zijn), dan is het je eigen verantwoordelijkheid om een vervanger te regelen. Wanneer je een vervanger hebt geregeld, of een taak hebt  gewisseld met iemand anders, geef dit dan door aan de co√∂rdinator arbitrage via , zodat het onderstaande schema hierop kan worden aangepast, en het actueel blijft.

Datum Tijd Team thuis Team uit Locatie Veld Scheidsrechter Scheidsrechter meekijken Teller Zaalwacht
02-10-2021 12:30 Spirit MC 2 VOKO MC 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Sander van Laarhoven
Abigail van den Berg Opbouwen: Heren 1
02-10-2021 12:30 Spirit DS 4 Donki Sjot DS 9 De Hazelaar, Rosmalen 3 Martijn Heesakkers
Julia Bijman Afbouwen: Heren 4
02-10-2021 12:30 Spirit HS 1 Were-Di HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 2 Hans Noij
Julia Bartos
02-10-2021 14:29 Spirit HS 2 VVC Best HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 2 Bauke de Vries
Iman Uzunic
02-10-2021 14:29 Spirit MC 1 Atak'55 MC 3 De Hazelaar, Rosmalen 1 Charlotte Nouwens Merel van der Kooij Lotte van Zandbeek
02-10-2021 14:29 Spirit JC 1 Spirit JC 2 De Hazelaar, Rosmalen 3 Suzanne Diks Noortje Meulendijk Senna Brekelmans
02-10-2021 16:30 Spirit JB 1 VVC Best JB 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Tom Spijkers Hana Uzanic Maxine van Creij
02-10-2021 16:30 Spirit MB 1 VCE/PSV MB 2 De Hazelaar, Rosmalen 1 Max Ooteman
Sophie Beurskens
02-10-2021 16:30 Spirit DS 1 Minerva DS 3 De Hazelaar, Rosmalen 2 Paul Jansen
Denise Deckers
02-10-2021 18:30 Spirit HS 3 Condor HS 2 De Hazelaar, Rosmalen 3 Ellis de Groot
Sanne Hoogsteen
02-10-2021 18:30 Spirit HS 4 Hajraa HS 8 De Hazelaar, Rosmalen 2 Nele Dubois
Tessa Dicks
02-10-2021 18:30 Spirit MA 1 VC Bravo MA 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Isabelle Schram
Mirre van de Beek
11-10-2021 18:00 Spirit JC 2 Spirit JC 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Luc van Wanrooij
Mats Schellekens
16-10-2021 12:30 Spirit HS 1 Havoc HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Rijk Schalkwijk
Georgios Tsapranis Opbouwen: Heren 3
16-10-2021 12:30 Spirit JC 2 VC Volt JC 2 De Hazelaar, Rosmalen 2 Robin Schuurmans
Tijn Molenaar Afbouwen: Dames 4
16-10-2021 12:30 Spirit HS 3 Gepidae HS 4 De Hazelaar, Rosmalen 3 Jouke Hoogsteen Loes van Beek Bram van Eijkeren
16-10-2021 14:29 Spirit HS 2 Avanti HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Martijn Timmermans
Jory Groothand
16-10-2021 14:29 Spirit DS 3 Hajraa DS 10 De Hazelaar, Rosmalen 2 Roel Kleiwegt Adrienne Franken Martijn Bruurmijn
16-10-2021 14:29 Spirit JC 1 Skunk JC 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Emma Schram Nienke Koerse Casper Pith
16-10-2021 16:30 Spirit DS 1 Dunamis DS 3 De Hazelaar, Rosmalen 2 Nico Ramakers
Bas Gerrits
16-10-2021 16:30 Spirit MB 1 VVC-Vught MB 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Noelle Gerards Iris Doppenberg Jelle Klunder
16-10-2021 16:30 Spirit JB 1 Were-Di JB 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Renee van den Brink Imke van Hoof Diego van Gestel
16-10-2021 18:30 Spirit DS 4 Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5 De Hazelaar, Rosmalen 2 Liza van der Horst Lieke Hawinkels Elise Hansink
16-10-2021 18:30 Spirit DS 2 Flamingo's'56 DS 5 De Hazelaar, Rosmalen 1 Nienke Vogelzang Lisette Bronmijer Marit van Hoof
16-10-2021 18:30 Spirit HS 4 ODI HS 3 De Hazelaar, Rosmalen 3 Lizzy Hilliger Renee Wijnen Runa Lof
23-10-2021 12:30 Spirit DS 4 Bedovo DS 2 De Hazelaar, Rosmalen 1 Pim van Bolscher
Sander Klein Beide teams bouwen
23-10-2021 12:30 Spirit MA 1 VC Bravo MA 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Luc van Wanrooij
Stijn Trommar eigen net op/af
04-11-2021 19:30 Spirit DS 3 Nuvo'68 DS 3 BBS Haren Donk en Reit 1 Vera Bijlaart
Sophie Beurskens
04-11-2021 19:30 Spirit JB 1 VVC Best JB 1 BBS Haren Donk en Reit 2 Fenne Duffheus
Denise Deckers
06-11-2021 12:30 Spirit HS 1 SOMAS/Activia HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 2 Hans Noij
Thom Vemeeren Opbouwen: Heren 1
06-11-2021 12:30 Spirit MC 2 Atak'55 MC 2 De Hazelaar, Rosmalen 1 Erik Boeve Sofie de Wit Stef Fransen Afbouwen: Dames 2
06-11-2021 12:30 Spirit JC 2 Skunk JC 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Renee Wijnen
Tije Beentjes
06-11-2021 14:29 Spirit HS 2 VC Goirle HS 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Bauke de Vries
Luuk van Opstal
06-11-2021 14:29 Spirit HS 3 Dunamis HS 2 De Hazelaar, Rosmalen 3 Karlijn Verhulsdonck Mikela Moraru Mats Schellekens
06-11-2021 14:29 Spirit DS 3 Donki Sjot DS 10 De Hazelaar, Rosmalen 2 Hanne Pouwels Vicky Bouw Dorus Derksen
06-11-2021 16:30 Spirit DS 1 Hajraa DS 7 De Hazelaar, Rosmalen 2 Theo Janssen
Jolien van Schijndel
06-11-2021 16:30 Spirit JB 1 Flamingo's'56 JB 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Saskia Hagenaar Femke Verbakel Sterre van der Aa
06-11-2021 16:30 Spirit MB 1 Hands up MB 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Stephanie Brans Simone van der Evertuin Karlijn van Hoof
06-11-2021 18:30 Spirit MA 1 Vocala MA 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Loes van Beek Laura Landberg Lucas Beem
06-11-2021 18:30 Spirit DS 4 Detac DS 4 De Hazelaar, Rosmalen 2 Isabelle Schram
Kasper Lof
06-11-2021 18:30 Spirit DS 2 VCH PETREBELS Schijndel DS 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Lizzy Hilliger
Tim Broetzmann
08-11-2021 18:00 Spirit JC 1 Spirit JC 2 De Hazelaar, Rosmalen 1 Gaby de Jong
Maxine van Creij
20-11-2021 12:30 Spirit HS 1 Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1 Sporthal De Schutskamp 2 Rijk Schalkwijk
Robin Graste Opbouwen: Dames 3
20-11-2021 12:30 Spirit MC 2 De Burgst Breda MC 1 Sporthal De Schutskamp 1 Iris Doppenberg
Zoë Muller Afbouwen: Dames 1
20-11-2021 12:30 Spirit JC 2 Pegasus JC 1 Sporthal De Schutskamp 3 Imke van Hoof
amanda Popson
20-11-2021 14:29 Spirit DS 3 Ovoco DS 2 Sporthal De Schutskamp 2 Jan- Peter Koen
Emma van den Berg
20-11-2021 14:29 Spirit MC 1 Minerva MC 1 Sporthal De Schutskamp 3 Twan Schmitz
Sara Vos
20-11-2021 14:29 Spirit HS 2 Gepidae HS 3 Sporthal De Schutskamp 1 Martijn Timmermans
Luna van Gemert
20-11-2021 16:30 Spirit MB 1 VC Polaris MB 1 Sporthal De Schutskamp 1 Sten Hoogstraten
Sofie Groeneveld
20-11-2021 16:30 Spirit JC 1 VC Volt JC 2 Sporthal De Schutskamp 3 Dinand Ruiter
Lieke van den Heuvel
20-11-2021 16:30 Spirit DS 1 Nuvoc DS 4 Sporthal De Schutskamp 2 Nico Ramakers
Roos Lotte Gijsbers
20-11-2021 18:30 Spirit DS 2 Ovoco DS 1 Sporthal De Schutskamp 1 Ellis de Groot
Sanne van Dommelen
20-11-2021 18:30 Spirit MA 1 Skunk MA 1 Sporthal De Schutskamp 3 Charlotte Nouwens
Tinus Willemsen
20-11-2021 18:30 Spirit HS 4 ODI HS 3 Sporthal De Schutskamp 2 Nienke Vogelzang
Georgios Tsapranis
04-12-2021 12:30 Spirit DS 1 Volley Tilburg DS 8 De Hazelaar, Rosmalen 1 Theo Janssen
Sanne Hoogsteen Opbouwen: Dames 2
04-12-2021 12:30 Spirit DS 2 Minerva DS 5 De Hazelaar, Rosmalen 2 Douwe van Goorberg
Tessa Dicks Afbouwen: Heren 3
04-12-2021 12:30 Spirit JB 1 Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Vincent Jie
Mirre van de Beek
04-12-2021 14:29 Spirit HS 3 Hands-Up/Donki Sjot HS 4 De Hazelaar, Rosmalen 2 Karlijn Verhulsdonck
Thom Vemeeren
04-12-2021 14:29 Spirit MB 1 Minerva MB 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Hanne Pouwels
Kasper Lof
04-12-2021 14:29 Spirit MC 1 Volley Tilburg MC 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Saskia Hagenaar
Tim Broetzmann
11-12-2021 12:30 Spirit MC 2 Minerva MC 2 De Hazelaar, Rosmalen 1 Sander van Laarhoven
Tijn Molenaar Opbouwen Heren 2
11-12-2021 12:30 Spirit JC 2 VC Volt JC 2 De Hazelaar, Rosmalen 3 Erik Boeve
Bram van Eijkeren Afbouwen: Heren 4
11-12-2021 12:30 Spirit DS 3 Hajraa DS 10 De Hazelaar, Rosmalen 2 Martijn Heesakkers
Jelle Klunder
11-12-2021 14:29 Spirit JC 1 Pegasus JC 1 De Hazelaar, Rosmalen 1 Lieke Hawinkels
Eva van der Schans
11-12-2021 14:29 Spirit HS 2 Volley Tilburg HS 7 De Hazelaar, Rosmalen 2 Paul Jansen
Daniela Osorio
11-12-2021 14:29 Spirit MC 1 Minerva MC 1 De Hazelaar, Rosmalen 3 Lisette Bronmeijer
Dennis Rogachevskiy
11-12-2021 16:30 Spirit HS 3 Atak'55 HS 5 De Hazelaar, Rosmalen 1 Jouke Hoogsteen
Juliet Hoogenraad
11-12-2021 16:30 Spirit DS 4 Donki Sjot DS 9 De Hazelaar, Rosmalen 2 Stephanie Brans
Smaragdi Tsaprani
11-12-2021 18:30 Spirit DS 2 Donki Sjot DS 8 De Hazelaar, Rosmalen 3 Douwe van Goorberg
Abigail van den Berg
11-12-2021 18:30 Spirit MA 1 VCE/PSV MA 3 De Hazelaar, Rosmalen 1 Vickey Bouw Nico Ramakers Julia Bijman
11-12-2021 18:30 Spirit HS 4 Pegasus HS 2 De Hazelaar, Rosmalen 3 Vincent Jie
Julia Bartos
© 2021 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.