Jongens B

Georgios Tsapranis
Tijn Molenaar
Bram van Eijkeren
Jelle Klunder
Diego van Gestel
Jesse Schuitema
Tim van Schijndel

Niveau

Jongens B1 2e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Bas Duijs & Erwin Schuitema

Donderdag 18:00-19:30u of 19.30-21.00
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Bas Duijs & Erwin Schuitema

Coaches: Rudy Klunder

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Jongens B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Pegasus JB 110504001000379
2MVC De Hangar JB 110373011910715
3Spirit JB 110322615889768
4VVC Best JB 110131131621947
5Westphal Kozijnen CSS JB 11010932724953
6Minerva JB 11088356261008

Programma

11 feb. 14:00: Were-Di JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 DA, Datum: zaterdag 11 februari, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK Gemert


4 mrt. 12:45: VC Polaris JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 BA, Datum: zaterdag 4 maart, 12:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


11 mrt. 16:30: Spirit JB 1 - VC Polaris JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 AB, Datum: zaterdag 11 maart, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 11:00: VOKO JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 CA, Datum: zaterdag 25 maart, 11:00, Speellocatie: VOKO-home, Paterserf 16, 4904AR Oosterhout NB


15 apr. 14:30: Spirit JB 1 - MVC De Hangar JB 1

Wedstrijd: 7000JB1C2 AE, Datum: zaterdag 15 april, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.