Jongens B

Georgios Tsapranis
Tijn Molenaar
Bram van Eijkeren
Jelle Klunder
Diego van Gestel
Jesse Schuitema
Tim van Schijndel

Niveau

Jongens B1 2e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Bas Duijs & Erwin Schuitema

Donderdag 18:00-19:30u of 19.30-21.00
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Bas Duijs & Erwin Schuitema

Coaches: Rudy Klunder

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Jongens B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1MVC De Hangar JB 1154010063
2VVC Best JB 114319380
3Westphal Kozijnen CSS JB 111138093
4Spirit JB 1000000
4Pegasus JB 1000000
6Minerva JB 1100463100

Programma

1 okt. 16:00: VVC Best JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 DE, Datum: zaterdag 1 oktober, 16:00, Speellocatie: Naestenbest, Prinses Beatrixlaan 27, 5684GJ Best


8 okt. 14:30: Spirit JB 1 - Minerva JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 EA, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 16:00: Pegasus JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 FE, Datum: zaterdag 15 oktober, 16:00, Speellocatie: Sporthuis Reusel, Schutsboom 1, 5541RW Reusel


22 okt. 14:30: Spirit JB 1 - VVC Best JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 ED, Datum: zaterdag 22 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 okt. 16:30: Spirit JB 1 - MVC De Hangar JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 EB, Datum: zaterdag 29 oktober, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 14:00: Westphal Kozijnen CSS JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 CE, Datum: zaterdag 5 november, 14:00, Speellocatie: Achter de Tuintjes, Kapittelstraat 15, 5126HA Gilze


12 nov. 14:30: Spirit JB 1 - Westphal Kozijnen CSS JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 EC, Datum: zaterdag 12 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


19 nov. 13:30: Minerva JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 AE, Datum: zaterdag 19 november, 13:30, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


25 nov. 20:00: Spirit JB 1 - Pegasus JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 EF, Datum: vrijdag 25 november, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


17 dec. 12:15: MVC De Hangar JB 1 - Spirit JB 1

Wedstrijd: 7000JB2D1 BE, Datum: zaterdag 17 december, 12:15, Speellocatie: Meerrijk, Meerbos 4, 5658LA Eindhoven


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.