Meisjes B

Sanne Hoogsteen
Tessa Diks
Mirre van de Beek
Elise Hansink
Marit van Hoof
Sanne van Dommelen
Tinus Willemsen
Teuntje van Wezel
Jade Leenders (o.v.)

Niveau

Meisjes B 2e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Samir Halim

Vrijdag 19.00 - 20.30u
Sportzaal de Schans
Trainer: Soroush Saadat Novin

Coach: Gregor Lof

Thuiswedstrijden

Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Meisjes B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VVC-Vught MB 1837293783525
2Minerva MB 1831268793604
3Hands up MB 110282419912853
4VC Polaris MB 19201823797847
5Spirit MB 19141226670855
6VCE/PSV MB 2105535714985

Programma

Vervallen: : MVC De Hangar MB 2 - Spirit MB 1

Vervallen wedstrijd: 7000MB2D2 DE, Datum: , Speellocatie: Meerrijk, Meerbos 4, 5658LA Eindhoven


© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.