Meisjes B2

Teuntje van Wezel*
Elise Hansink
Marit Groenhof*
Birgit Vugts*
Donna van de Wens
Rosa Lorenzo*
Romy Verhagen
Ekin Aydin
Iman Uzunic
Ana van de Ven (trainen)

*dispensatie

Niveau

Meisjes B 3e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Erik van Gelder & Hana Uzunic

Donderdag 18.00-19.30 of 19.30 - 21.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Erik van Gelder & Hana Uzunic

Coach: Hana Uzunic & Michel Vermeulen

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Meisjes B 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Polaris MB 2154010058
2Detac MB 1000000
2Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2000000
2VC Unitas MB 1000000
2TFC MB 1000000
6Spirit MB 1100458100

Programma

1 okt. 12:30: Spirit MB 1 - Detac MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 AB, Datum: zaterdag 1 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 12:30: Spirit MB 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2

Wedstrijd: 7000MB2G1 AC, Datum: zaterdag 15 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


22 okt. 16:00: VC Unitas MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 DA, Datum: zaterdag 22 oktober, 16:00, Speellocatie: De Burght, Bernhardstraat 11, 5427AM Boekel


29 okt. 12:30: Spirit MB 1 - VC Unitas MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 AD, Datum: zaterdag 29 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 12:00: TFC MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 EA, Datum: zaterdag 5 november, 12:00, Speellocatie: Terra-Victa, Oudedijk 55, 5409AB Odiliapeel


12 nov. 17:00: Detac MB 1 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 BA, Datum: zaterdag 12 november, 17:00, Speellocatie: De Hekel, Vlasroot 35, 5411AC Zeeland


19 nov. 14:30: Spirit MB 1 - TFC MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 AE, Datum: zaterdag 19 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


26 nov. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2 - Spirit MB 1

Wedstrijd: 7000MB2G1 CA, Datum: zaterdag 26 november, 14:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


3 dec. 12:30: Spirit MB 1 - VC Polaris MB 2

Wedstrijd: 7000MB2G1 AF, Datum: zaterdag 3 december, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.