Meisjes C2

Senne van Lith*
Roos Roersma
Emma van den Berg
Julia Blatter
Benthe Claessens
Thirza van der Schoor
Nilany Goedhart
Giulia Zicarelli Valdez*

* = dispensatie

Niveau

Meisjes C2 3e klasse

Trainingen

Maandag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Hans Kempkens

Donderdag 18.00-19.30u of 19.30-21.00
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Hans Kempkens 

Coach: Annelies & Hans

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Meisjes C 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Bravo MC 2154010051
2VC Polaris MC 11332103100
3VCE/PSV MC 21223100103
4VVC Best MC 1000000
5MVC De Hangar MC 1100451100

Programma

1 okt. 12:30: Spirit MC 2 - VCE/PSV MC 3

Wedstrijd: 7000MC3E1 DF, Datum: zaterdag 1 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


8 okt. 16:00: DKJO MC 1 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 BD, Datum: zaterdag 8 oktober, 16:00, Speellocatie: De Weijer, Heer van Scherpenzeelweg 22, 5731EW Mierlo


15 okt. 12:45: Donki Sjot MC 1 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 CD, Datum: zaterdag 15 oktober, 12:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


29 okt. 12:30: Spirit MC 2 - Donki Sjot MC 1

Wedstrijd: 7000MC3E1 DC, Datum: zaterdag 29 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 12:30: Spirit MC 2 - DKJO MC 1

Wedstrijd: 7000MC3E1 DB, Datum: zaterdag 5 november, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


12 nov. 11:00: VCE/PSV MC 3 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 FD, Datum: zaterdag 12 november, 11:00, Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3, 5644HZ Eindhoven


19 nov. 14:30: Spirit MC 2 - VC Verrekijker MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 DE, Datum: zaterdag 19 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


26 nov. 17:00: Bedovo MC 1 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 AD, Datum: zaterdag 26 november, 17:00, Speellocatie: D'n Ekker, Muzenlaan 2 a, 5741NS Beek en Donk


3 dec. 15:00: VC Verrekijker MC 2 - Spirit MC 2

Wedstrijd: 7000MC3E1 ED, Datum: zaterdag 3 december, 15:00, Speellocatie: De Kemmer, Bloemendaal 5, 5688GP Oirschot


10 dec. 12:30: Spirit MC 2 - Bedovo MC 1

Wedstrijd: 7000MC3E1 DA, Datum: zaterdag 10 december, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.