Mix 3

Patrick Aerts
Janske Appelhof
Neeltje Appelhof
Patrick van Heist
Joppe Moors
Linda van Heist
Luc Snijder
Anick Spiekermann
Sander Stumpel
Sonja Schurink

Niveau

Recreanten Mix 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Bart van der Weegen

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smash '83 XR 1920207639544
2Spirit XR 4920207651581
3Servo 's-Hertogenbosch XR 2919198624532
4Effe Serieus XR 29171710610544
5Spirit XR 39151512596561
6Ovoco XR 29131314582594
7Tornado Nistelrode XR 19121215574577
8Spirit XR 59111116574590
9Livoc Lith XR 195522527643
10Peter Peters/TSR XR 193324449660

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.