Dames Masters

Loes vd Broek
Maaike Abeln
Nina van Deursen
Monique van Heteren
Tessa Vermeulen AV
Kim Tenniglo
Charlotte van Zold
Maartje Brouns
Sam van Bree
Maartje Snelders

Niveau

Promotie / divisie

Trainingen

Dinsdag 19.30 - 21.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Paul Heiner

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Dames 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC WIK Groot-Ammers DM 1733262696478
2Spirit DM 1831257750646
3De Burgst Breda DM 18292410797689
4Voltena DM 19221920788868
5WHV DM 1112017309831018
6CVV-Spirit DM 17171516658668
7Volley Tilburg DM 199828740877
8Udenhout DM 174425550718

Programma

7 feb. 20:00: Spirit DM 1 - Voltena DM 1

Wedstrijd: 7000DMA IB, Datum: dinsdag 7 februari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


2 mrt. 20:00: Udenhout DM 1 - Spirit DM 1

Wedstrijd: 7000DMA LI, Datum: donderdag 2 maart, 20:00, Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20, 5071AJ Udenhout


7 mrt. 20:00: Spirit DM 1 - VC WIK Groot-Ammers DM 1

Wedstrijd: 7000DMA IK, Datum: dinsdag 7 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


10 mrt. 20:00: Spirit DM 1 - Volley Tilburg DM 1

Wedstrijd: 7000DMA IH, Datum: vrijdag 10 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


14 mrt. 21:15: CVV-Spirit DM 1 - Spirit DM 1

Wedstrijd: 7000DMA GI, Datum: dinsdag 14 maart, 21:15, Speellocatie: Vrijenburgpoort, Hertenburg 32, 2994CC Barendrecht


24 mrt. 20:00: Spirit DM 1 - De Burgst Breda DM 1

Wedstrijd: 7000DMA IF, Datum: vrijdag 24 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.