Heren 1

Bauke de Vries
Paul Heiner
Erik van Gelder
Jan-Peter Koen
Duco Schepers
Cas Reugebrink
Twan Schmitz
Jesse Joustra
Martijn Timmermans
Roel Kleijwegt
Toon Lamberts

Niveau

Nevobo Heren 1e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Ger van Heugten

Thuiswedstrijden

Vrijdag 20.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 1e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1ODI HS 110453651003769
2Volley Tilburg HS 4114033151100968
3Bladel HS 11240331811281044
4Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 21335282511681163
5Nuvoc HS 21332282912451186
6Pegasus HS 11325223311551240
7Spirit HS 11124212610041030
8VC Blox HS 11123212710051076
9Hajraa HS 51319183811341280
10Skunk HS 3111211358981084

Programma

11 feb. 16:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E JI, Datum: zaterdag 11 februari, 16:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


4 mrt. 16:30: Hajraa HS 5 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E LI, Datum: zaterdag 4 maart, 16:30, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


10 mrt. 20:00: Spirit HS 1 - VC Blox HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IE, Datum: vrijdag 10 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


18 mrt. 16:30: Spirit HS 1 - Bladel HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IC, Datum: zaterdag 18 maart, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


24 mrt. 20:00: Spirit HS 1 - Pegasus HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IF, Datum: vrijdag 24 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


30 mrt. 20:30: VC Blox HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E EI, Datum: donderdag 30 maart, 20:30, Speellocatie: De Braken, De Braken 1 A, 5282JJ Boxtel


31 mrt. 20:00: Spirit HS 1 - Skunk HS 3

Wedstrijd: 7000H1E ID, Datum: vrijdag 31 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.