Heren 1

Bauke de Vries
Paul Heiner
Erik van Gelder
Jan-Peter Koen
Duco Schepers
Cas Reugebrink
Twan Schmitz
Jesse Joustra
Martijn Timmermans
Roel Kleijwegt
Toon Lamberts

Niveau

Nevobo Heren 1e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Ger van Heugten

Thuiswedstrijden

Vrijdag 20.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 1e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1ODI HS 1154010075
2Volley Tilburg HS 4154010893
3Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2143110497
4Bladel HS 1111397104
5Skunk HS 3000000
5VC Blox HS 1000000
5Pegasus HS 1000000
5Spirit HS 1000000
9Nuvoc HS 2100493108
10Hajraa HS 5100475100

Programma

5 okt. 20:30: Volley Tilburg HS 4 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E BI, Datum: woensdag 5 oktober, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX Tilburg


8 okt. 18:00: Bladel HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E CI, Datum: zaterdag 8 oktober, 18:00, Speellocatie: X-SPORT, Lange Trekken 32, 5531PZ Bladel


14 okt. 20:00: Spirit HS 1 - ODI HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IA, Datum: vrijdag 14 oktober, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


22 okt. 16:45: Nuvoc HS 2 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E KI, Datum: zaterdag 22 oktober, 16:45, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80, 5504MK Veldhoven


4 nov. 20:00: Spirit HS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2

Wedstrijd: 7000H1E IJ, Datum: vrijdag 4 november, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 nov. 20:00: Spirit HS 1 - Hajraa HS 5

Wedstrijd: 7000H1E IL, Datum: vrijdag 11 november, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


3 dec. 15:00: Skunk HS 3 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E DI, Datum: zaterdag 3 december, 15:00, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1, 5467JZ Veghel


10 dec. 14:00: Pegasus HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E FI, Datum: zaterdag 10 december, 14:00, Speellocatie: Sporthuis Reusel, Schutsboom 1, 5541RW Reusel


16 dec. 20:00: Spirit HS 1 - VC Blox HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IE, Datum: vrijdag 16 december, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


20 jan. 20:00: Spirit HS 1 - Volley Tilburg HS 4

Wedstrijd: 7000H1E IB, Datum: vrijdag 20 januari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


26 jan. 21:00: ODI HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E AI, Datum: donderdag 26 januari, 21:00, Speellocatie: De Klep, Sportparklaan 4, 5091EM Oost West en Middelbeers


3 feb. 20:00: Spirit HS 1 - Nuvoc HS 2

Wedstrijd: 7000H1E IK, Datum: vrijdag 3 februari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 feb. 16:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E JI, Datum: zaterdag 11 februari, 16:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


4 mrt. 16:30: Hajraa HS 5 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E LI, Datum: zaterdag 4 maart, 16:30, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


18 mrt. 16:30: Spirit HS 1 - Bladel HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IC, Datum: zaterdag 18 maart, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


24 mrt. 20:00: Spirit HS 1 - Pegasus HS 1

Wedstrijd: 7000H1E IF, Datum: vrijdag 24 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


30 mrt. 20:30: VC Blox HS 1 - Spirit HS 1

Wedstrijd: 7000H1E EI, Datum: donderdag 30 maart, 20:30, Speellocatie: De Braken, De Braken 1 A, 5282JJ Boxtel


31 mrt. 20:00: Spirit HS 1 - Skunk HS 3

Wedstrijd: 7000H1E ID, Datum: vrijdag 31 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.