Heren 2

Jouke Hoogsteen
Nico Ramakers
Rijk Schalkwijk
Arno Looyé
Joost Duffhues
Erik Boeve
Martijn Heesakkers
Sander van Laarhoven
Jesse Joustra

Niveau

Nevobo Heren 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sportzaal de Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Soroush Saadat Novin

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Gepidae HS 31869571917871533
2De Burgst Breda HS 41969582619201613
3Westphal Kozijnen CSS HS 21961503117801724
4Avanti HS 11651422615101359
5Spirit HS 22056483919021895
6VVC Best HS 11846393616811609
7Minerva HS 12049424418831885
8Hands up HS 31843384016871687
9VC Goirle HS 11633283814141482
10Volley Tilburg HS 72025246216971981
11Volley Tilburg HS 620887314911984

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.