Heren 2

Jouke Hoogsteen
Nico Ramakers
Rijk Schalkwijk
Arno Looyé
Joost Duffhues
Johan Willems
Erik Boeve
Lukasz Jalowecki
Gregor Jalowecki (PT)

Niveau

Nevobo Heren 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Soroush Saadat Novin

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCH PETREBELS Schijndel HS 1154010086
2Shock '82 Cuijk HS 114319771
3Hajraa HS 614319783
4Skunk HS 414319685
5Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 314319990
6Spirit HS 314318688
7VCE/PSV HS 211138886
8Spirit HS 211139099
9Nuvo'68 HS 211138596
10Havoc HS 211138397
11SOMAS/Activia HS 211137197
12Hands up HS 3100486100

Programma

1 okt. 17:00: VCE/PSV HS 2 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E JB, Datum: zaterdag 1 oktober, 17:00, Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3, 5644HZ Eindhoven


8 okt. 16:30: Spirit HS 2 - Nuvo'68 HS 2

Wedstrijd: 7000H2E BI, Datum: zaterdag 8 oktober, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 18:00: Hands up HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E HB, Datum: zaterdag 15 oktober, 18:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK Berlicum NB


22 okt. 16:30: Spirit HS 2 - Shock '82 Cuijk HS 1

Wedstrijd: 7000H2E BG, Datum: zaterdag 22 oktober, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 okt. 14:30: Spirit HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E CB, Datum: zaterdag 29 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 14:15: SOMAS/Activia HS 2 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E FB, Datum: zaterdag 5 november, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis


12 nov. 16:30: Spirit HS 2 - VCH PETREBELS Schijndel HS 1

Wedstrijd: 7000H2E BE, Datum: zaterdag 12 november, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 nov. 20:45: Skunk HS 4 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E DB, Datum: dinsdag 15 november, 20:45, Speellocatie: Zwijsen College, Prins Willem Alexander Sportpark 15, 5461XL Veghel


26 nov. 14:30: Spirit HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E BC, Datum: zaterdag 26 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


3 dec. 16:30: Havoc HS 2 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E AB, Datum: zaterdag 3 december, 16:30, Speellocatie: De Stappert, Beerseweg 2, 5443BE Haps


10 dec. 12:00: Hajraa HS 6 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E LB, Datum: zaterdag 10 december, 12:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


14 jan. 16:30: Spirit HS 2 - VCE/PSV HS 2

Wedstrijd: 7000H2E BJ, Datum: zaterdag 14 januari, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


21 jan. 16:30: Nuvo'68 HS 2 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E IB, Datum: zaterdag 21 januari, 16:30, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


28 jan. 16:30: Spirit HS 2 - Hands up HS 3

Wedstrijd: 7000H2E BH, Datum: zaterdag 28 januari, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


4 feb. 19:00: Shock '82 Cuijk HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E GB, Datum: zaterdag 4 februari, 19:00, Speellocatie: LACO Sportcentrum Cuijk, St Annastraat 1, 5431BE Cuijk


11 feb. 16:30: Spirit HS 2 - SOMAS/Activia HS 2

Wedstrijd: 7000H2E BF, Datum: zaterdag 11 februari, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


4 mrt. 13:45: VCH PETREBELS Schijndel HS 1 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E EB, Datum: zaterdag 4 maart, 13:45, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


11 mrt. 16:30: Spirit HS 2 - Skunk HS 4

Wedstrijd: 7000H2E BD, Datum: zaterdag 11 maart, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 16:30: Spirit HS 2 - Hajraa HS 6

Wedstrijd: 7000H2E BL, Datum: zaterdag 25 maart, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


1 apr. 16:30: Spirit HS 2 - Havoc HS 2

Wedstrijd: 7000H2E BA, Datum: zaterdag 1 april, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 apr. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E KB, Datum: zaterdag 15 april, 14:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.