Heren 3

Dinand de Ruiter
Luc van Wanrooij
Pim van Bolscher
Paul Melkert
Nescho Bogaarts
Vitalli Skachkov
Kevin Reijnen
Gregor Lof
Zhendjo Francisco

Hervé Maas (oproep)

Niveau

Nevobo Heren 2e klasse

Trainingen

Donderdag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Trainer: Ger van Heugten

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCH PETREBELS Schijndel HS 1154010086
2Shock '82 Cuijk HS 114319771
3Hajraa HS 614319783
4Skunk HS 414319685
5Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 314319990
6Spirit HS 314318688
7VCE/PSV HS 211138886
8Spirit HS 211139099
9Nuvo'68 HS 211138596
10Havoc HS 211138397
11SOMAS/Activia HS 211137197
12Hands up HS 3100486100

Programma

1 okt. 16:00: Nuvo'68 HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E IC, Datum: zaterdag 1 oktober, 16:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


8 okt. 14:30: Spirit HS 3 - Hands up HS 3

Wedstrijd: 7000H2E CH, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 19:00: Shock '82 Cuijk HS 1 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E GC, Datum: zaterdag 15 oktober, 19:00, Speellocatie: LACO Sportcentrum Cuijk, St Annastraat 1, 5431BE Cuijk


22 okt. 14:30: Spirit HS 3 - SOMAS/Activia HS 2

Wedstrijd: 7000H2E CF, Datum: zaterdag 22 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 okt. 14:30: Spirit HS 3 - Spirit HS 2

Wedstrijd: 7000H2E CB, Datum: zaterdag 29 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 16:00: VCH PETREBELS Schijndel HS 1 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E EC, Datum: zaterdag 5 november, 16:00, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


12 nov. 14:30: Spirit HS 3 - Skunk HS 4

Wedstrijd: 7000H2E CD, Datum: zaterdag 12 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


19 nov. 12:00: Hajraa HS 6 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E LC, Datum: zaterdag 19 november, 12:00, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


26 nov. 14:30: Spirit HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E BC, Datum: zaterdag 26 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


10 dec. 14:30: Spirit HS 3 - Havoc HS 2

Wedstrijd: 7000H2E CA, Datum: zaterdag 10 december, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


17 dec. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E KC, Datum: zaterdag 17 december, 14:15, Speellocatie: Sportzaal Muzerijk, Klarinetstraat 4, 5402BE Uden


14 jan. 14:30: Spirit HS 3 - Nuvo'68 HS 2

Wedstrijd: 7000H2E CI, Datum: zaterdag 14 januari, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


21 jan. 14:00: Hands up HS 3 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E HC, Datum: zaterdag 21 januari, 14:00, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK Berlicum NB


28 jan. 14:30: Spirit HS 3 - Shock '82 Cuijk HS 1

Wedstrijd: 7000H2E CG, Datum: zaterdag 28 januari, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


4 feb. 14:15: SOMAS/Activia HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E FC, Datum: zaterdag 4 februari, 14:15, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX Sint Anthonis


11 feb. 14:30: Spirit HS 3 - VCH PETREBELS Schijndel HS 1

Wedstrijd: 7000H2E CE, Datum: zaterdag 11 februari, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


28 feb. 20:45: Skunk HS 4 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E DC, Datum: dinsdag 28 februari, 20:45, Speellocatie: Zwijsen College, Prins Willem Alexander Sportpark 15, 5461XL Veghel


11 mrt. 14:30: Spirit HS 3 - Hajraa HS 6

Wedstrijd: 7000H2E CL, Datum: zaterdag 11 maart, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 16:30: Havoc HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E AC, Datum: zaterdag 25 maart, 16:30, Speellocatie: De Stappert, Beerseweg 2, 5443BE Haps


1 apr. 14:30: Spirit HS 3 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3

Wedstrijd: 7000H2E CK, Datum: zaterdag 1 april, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 apr. 17:00: VCE/PSV HS 2 - Spirit HS 3

Wedstrijd: 7000H2E JC, Datum: zaterdag 15 april, 17:00, Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3, 5644HZ Eindhoven


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.