Heren 4

Douwe van de Goorberg
Paul Jansen
Theo Janssen
Patrick van Rossum
Vincent Jie
Bas Duijs
Brian Pullen
Edgars Labans
Bart van Spaandonk
Bas Gerrits

Niveau

Nevobo Heren 3e klasse

Trainingen

Woensdag 20.30 - 22.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Gian van Doorn & Twan Schmitz

Coach: 

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Heren 4e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Bladel HS 2154010072
2Pegasus HS 214319781
3Spirit HS 414319483
4VC Verrekijker HS 111138394
5Nuvoc HS 411138197
6Hajraa HS 7100472100

Programma

1 okt. 16:00: Pegasus HS 2 - Spirit HS 4

Wedstrijd: 7000H3I1 DF, Datum: zaterdag 1 oktober, 16:00, Speellocatie: Sporthuis Reusel, Schutsboom 1, 5541RW Reusel


8 okt. 14:30: Spirit HS 4 - Nuvoc HS 4

Wedstrijd: 7000H3I1 FC, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 14:30: Nuvoc HS 4 - Spirit HS 4

Wedstrijd: 7000H3I1 CF, Datum: zaterdag 15 oktober, 14:30, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80, 5504MK Veldhoven


22 okt. 12:30: Spirit HS 4 - VC Verrekijker HS 1

Wedstrijd: 7000H3I1 FE, Datum: zaterdag 22 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 okt. 12:30: Spirit HS 4 - Hajraa HS 7

Wedstrijd: 7000H3I1 FB, Datum: zaterdag 29 oktober, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 18:45: Hajraa HS 7 - Spirit HS 4

Wedstrijd: 7000H3I1 BF, Datum: zaterdag 5 november, 18:45, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


26 nov. 16:00: Bladel HS 2 - Spirit HS 4

Wedstrijd: 7000H3I1 AF, Datum: zaterdag 26 november, 16:00, Speellocatie: X-SPORT, Lange Trekken 32, 5531PZ Bladel


3 dec. 12:30: Spirit HS 4 - Pegasus HS 2

Wedstrijd: 7000H3I1 FD, Datum: zaterdag 3 december, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


10 dec. 12:30: Spirit HS 4 - Bladel HS 2

Wedstrijd: 7000H3I1 FA, Datum: zaterdag 10 december, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.