Denk mee tijdens de ALV
Hallo Spirit-lid,
Het nieuwe seizoen is begonnen en de eerste trainingen zitten er alweer op. Van onze jongste jeugd van 6 jaar tot ons oudste spelend lid van 79 jaar staan we weer samen in het veld. Met meer dan 450 leden zijn we een club om trots op te zijn. Over een paar weken beginnen de wedstrijden en ik kijk daarnaar uit.
Ik wens iedereen een supermooi seizoen. Veel speelplezier, mooie rally’s en een goede sfeer in het veld en langs de lijn.
Spirit is er niet vanzelf. We maken onze vereniging samen, als trainer, vrijwilliger, speler en ouder. Heb je een idee, tijd of zin om iets op te pakken? Ik hoor het graag. Schouder aan schouder maken we Spirit nog mooier en beter.
Sportieve groet,
Robert van Schijndel (voorzitter)
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Wil je weten wat er speelt binnen Spirit? Heb je ideeën over de toekomst van onze vereniging? Of wil je iets meegeven over bijvoorbeeld de teamindeling, financiën of een ander onderwerp? Tijdens de Algemene Ledenvergadering is er alle ruimte om mee te denken en je mening te laten horen.
- Wanneer: zondag 6 september
- Tijd: vanaf 16:00 uur
- Waar: Rodenborch hallen
Spirit openingstoernooi
Zaterdag 12 september is het zover: ons openingstoernooi. Een dag vol volleybal en gezelligheid. Voor alle teams zijn er wedstrijden georganiseerd. Speciaal voor de VolleyStars zijn er naast de wedstrijden ook verschillende activiteiten, zoals sjoelen en stoepkrijten. We sluiten de dag af met een frietje bij de frietkar.
- Wanneer: zaterdag 12 september
- Waar: Rodenborch Hallen
Herinnering: inschrijven bardienst
Om alle spelers, ouders en publiek in onze kantine te kunnen ontvangen, vragen we alle leden (of de ouders van jeugdleden) een bardienst te draaien.
De inschrijving voor de eerste helft van het seizoen is geopend. Tot 11 september kun je jezelf inschrijven. Vanaf 18 september worden de openstaande bardiensten toebedeeld; als dit voor jou van toepassing is, ontvang je daarvan een mail. Vragen? Mail naar kantine@spiritvolleybal.nl.
Schoenen-pasavond
Volleybalschoenen zijn de basis van het succes. Letterlijk. Goede schoenen verkleinen de kans op blessures, zitten lekker en vergroten het spelplezier. Daarom organiseert Volleybal Direct op dinsdag 22 september een schoenen-pasavond. Je krijgt deskundig advies en scherpe prijzen, en je kunt de schoenen direct meenemen. Er zijn ook sleeves, sokken en kniebeschermers te koop.
- Waar: Rodenborch sporthallen
- Wanneer: dinsdag 22 september
- Tijd: 19:00 – 21:00
Grote Clubactie
Voor het eerst doen de VolleyStars en andere jeugdleden dit jaar mee aan de Grote Clubactie. Met de opbrengst kopen we trainingsmateriaal voor de VolleyStars en jeugd en organiseren we verschillende evenementen. Daarnaast kunnen de spelers zelf leuke items verdienen met de verkoop van loten.
- 15 loten – sleutelhanger
- 30 loten – waardebon van Volleybal Direct van 10 euro
- 45 loten – mini-volleybal
- 60 loten – waardebon van Volleybal Direct van 20 euro
Bij 60 verkochte loten krijg je dus alles wat hierboven staat. Met die waardebon kun je onder andere in de Spirit-webshop een Spirit t-shirt of hoodie aanschaffen.
- De jeugdspeler die de meeste loten verkoopt, krijgt een Spirit-sporttas bedrukt met de eigen naam.
- Het team dat de meeste loten verkoopt, ontvangt voor iedereen in het team een trainingsshirt bedrukt met naam.
Tijdens de training krijgen de jeugdleden uitleg over de actie.
Vacatures
Samen zorgen we ervoor dat Spirit een sportieve en gezellige vereniging is. Om alle trainingen, activiteiten en evenementen te organiseren, zijn we op zoek naar extra handen.
Evenementencommissie
Van het openingstoernooi tot het eindfeest: de evenementencommissie maakt van het volleybalseizoen een feestje. Houd je van gezelligheid en vind je het leuk om activiteiten te organiseren? Sluit je dan aan bij deze commissie. Stuur een bericht naar evenementen@spiritvolleybal.nl, dan maken we er samen een feestje van.
Hulptrainer voor donderdag of vrijdag
Onze jeugd kan jouw hulp goed gebruiken. Met een paar extra hulptrainers zorgen we samen voor een fijne training met aandacht voor alle spelers en veel volleybalplezier. Volleybalervaring is fijn, maar enthousiasme is belangrijker. Je kunt elke week komen helpen, maar bijvoorbeeld ook één keer per maand.
- Donderdag 18:00 – 19:30
- Vrijdag 18:00 – 19:30
Meer weten? Mail naar jeugd@spiritvolleybal.nl of loop tijdens een training even binnen.
Schoonmaker kantine
Onze kantine ziet er na alle gezellige avonden soms uit alsof er een vijfsetter én een borrelnotengevecht heeft plaatsgevonden. Daarom zoeken we één of meerdere vrijwilligers die de boel weer laten stralen.
- Aantal uur: zelf in te delen, denk aan 2 uur per week of 2 uur per maand
- Vrijwilligersvergoeding: € 5,75 per uur
Meer weten? Mail naar kantine@spiritvolleybal.nl.
Noteer alvast in je agenda
- 6 september – Algemene Ledenvergadering (ALV)
- 12 september – Spirit openingstoernooi voor alle teams
- 19 september – start Grote Clubactie
- 22 september – schoenen-pasavond van Volleybal Direct
- 15 & 18 oktober – scheidsrechterscursus
- 2 januari – Oliebollentoernooi
- 18 – 20 juni – jeugdkamp
