Nieuwsbrief van Spirit Volleybal

Het nieuwe seizoen begint

Beste Spirit-lid,

We gaan weer beginnen! Hopelijk heb je een fijne zomervakantie gehad en sta je te trappelen om de zaal in te mogen voor een nieuw volleybalseizoen. Vanaf aanstaande maandag 19 augustus beginnen de trainingen weer.

We zijn druk bezig om alle teams met de juiste namen op onze website te zetten. Weet je niet (meer) in welk team je komend seizoen speelt, of wanneer je moet trainen? Kijk dan op de pagina Teams, of stuur een mail naar technischezaken@spiritvolleybal.nl.

Spirit Beach

Bij Spirit Beach is er dit jaar weer flink gezweet. Op de beachvelden is volop gespeeld tijdens de prachtige zomerdagen. Zowel de inloopmomenten als de trainingen waren goed bezocht, en op verzoek hebben we zelfs tijdens de zomervakantie doorgetraind. De inloopdagen gaan nog door zolang de zonvoorraad strekt, en je kunt je nog aanmelden voor het eindtoernooi van 31 augustus.

Ook buiten de beachvelden is hard gewerkt, wat heeft geresulteerd in een uitbreiding van het terras. Daar is tijdens het Spirit Beachtoernooi van 29 juni meteen goed gebruik van gemaakt.

Tot slot zijn er dit jaar ook weer Spirit-beachvolleybalshirts beschikbaar. Die zijn met veel enthousiasme ontvangen, en zo kleuren de beachvelden vanaf nu meer en meer zomers groen.

Jubileumtoernooi

Spirit bestaat dit jaar 20 jaar, en dat heuglijke feit trappen we af met het jubileumtoernooi op 14 september in de Rodenborch-hallen. Veel teams hebben zich aangemeld — echt fantastisch!

Wedstrijden

Op de dag zelf spelen maar liefst 26 teams van Spirit oefenwedstrijden: sommige tegen een ander Spirit-team, andere tegen een externe tegenstander. We zoeken nog een aantal tegenstanders, dus weet je nog een team, laat het ons vooral weten!

We vragen alle teams ten minste één wedstrijd te fluiten, zodat we allemaal een fijne wedstrijd kunnen spelen. Lukt het niet om binnen je eigen team een scheidsrechter te vinden, regel het dan onderling tussen de teams.

Activiteiten

’s Middags zijn er in de kantine activiteiten voor de CMV- en jeugdleden. Aan het einde van de dag sluiten we af met een Chinees-Indisch buffet, waarvoor je je kunt inschrijven. Ook zoeken we nog mensen die die dag een bardienst willen draaien. Doe je met je team mee aan het toernooi? Laat ons dan vóór 7 september weten of je mee-eet en of je een bardienst wilt draaien.

Even voorstellen: de nieuwe CMV-coördinatoren

Vanaf dit nieuwe seizoen nemen wij het stokje over van Rob Vos. Hiermee nemen wij de coördinatie van het CMV op ons, en we stellen ons graag even voor.

Hozair

Mijn naam is Hozair Wasseli en ik speel al bijna drie jaar bij Spirit Volleybal in Mix 7, op de maandagavonden samen met Lise. Jarenlang speel ik met plezier bij dit team en ik ben ook betrokken geweest bij het opstarten van de kantine.

Naast het volleyballen ben ik begonnen met de master Geneeskunde en loop ik coschappen in ziekenhuizen. Bovendien vind je me vaak op de stads- en racefiets, en ga ik graag op reis met de trein.

Na een succesvolle start van de kantine en het afronden van de trainerscursus was ik op zoek naar een nieuwe manier om betrokken te blijven bij de vereniging. Als nieuwe coördinator van het CMV hoop ik een leuke bijdrage te leveren aan het volleybal bij de jeugd en er een gezellig en sportief seizoen van te maken.

Lise

Mijn naam is Lise Kuijpers en ik speel sinds september 2023 bij Spirit, op de maandagen mee met Mix 7. Ik heb het hier erg naar mijn zin!

Naast volleyballen heb ik een drukke agenda: ik ben bijna klaar met mijn opleiding in de zorg en werk daarnaast al even in de zorg, binnen de gehandicaptensector op een woning met cliënten met een ernstig meervoudige beperking. Ook ben ik graag op het water te vinden, meestal op de windsurfplank.

Jullie zullen ons veel op de zaterdagen zien rondlopen, dus misschien is het fijn dat jullie nu een beetje weten wie wij zijn!

En nog een lid stelt zich voor

Hallo allemaal! Voor wie mij niet kent: ik ben Nina van Deursen. Ik ben 36 jaar en volleybal inmiddels al 30 jaar, waarvan 20 jaar bij Spirit. Samen met mijn vriend Bas en zoontjes Duuk en Joep woon ik in Den Bosch. Ik werk als verpleegkundige in het ziekenhuis.

Komend jaar ga ik in Dames 1 volleyballen. Daarnaast neem ik de rol van vertrouwenspersoon binnen Spirit op me. Hoewel we natuurlijk met zijn allen ons best doen om binnen de vereniging een veilige sfeer te creëren, kunnen er soms alsnog vervelende situaties ontstaan. Mocht dat het geval zijn, weet dan dat je te allen tijde bij me terecht kunt. Vanzelfsprekend wordt alles in vertrouwen behandeld. Je kunt me bereiken via vcp@spiritvolleybal.nl.

Ik wens iedereen een heel gezellig en sportief volleybalseizoen toe. Tot in de sporthal en kantine! Groetjes, Nina