Meisjes C1

Lotte van Zandbeek
Senna Brekelmans
Sara Vos
Luna van Gemert
Eva van der Schans
Daniela Osorio
Roos lotte
Luisa Rendeiro Mena de Matos
Manon Hekker*
Elif Özbek (trainen)

*dispensatie

Niveau

Meisjes C1 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Minoe Smit & Marco Mus

Donderdag 18.00-19.30u of 19.30-21.00
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Minoe Smit & Marco Mus

Coach: Minoe Smit

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Meisjes C 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Were-Di MC 1154010035
2Spirit MC 114319766
3Skunk MC 211136697
4VC Polaris MC 2000000
4VC Volt MC 1000000
6VVC-Vught MC 1100435100

Programma

1 okt. 14:30: Spirit MC 1 - VVC-Vught MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 BD, Datum: zaterdag 1 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


8 okt. 12:45: VC Polaris MC 2 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 CB, Datum: zaterdag 8 oktober, 12:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


15 okt. 14:30: Spirit MC 1 - Were-Di MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 BE, Datum: zaterdag 15 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


22 okt. 12:30: VVC-Vught MC 1 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 DB, Datum: zaterdag 22 oktober, 12:30, Speellocatie: Martinihal, Martinilaan 8, 5262BR Vught


29 okt. 14:30: Spirit MC 1 - Skunk MC 2

Wedstrijd: 7000MC2G1 BA, Datum: zaterdag 29 oktober, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 14:30: Spirit MC 1 - VC Polaris MC 2

Wedstrijd: 7000MC2G1 BC, Datum: zaterdag 5 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


12 nov. 14:00: Were-Di MC 1 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 EB, Datum: zaterdag 12 november, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum Molenbroek, Sportlaan 5, 5421SK Gemert


19 nov. 12:30: VC Volt MC 1 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 FB, Datum: zaterdag 19 november, 12:30, Speellocatie: De Kloosterhof, Grotestraat 14, 5437AS Beers NB


3 dec. 14:30: Spirit MC 1 - VC Volt MC 1

Wedstrijd: 7000MC2G1 BF, Datum: zaterdag 3 december, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.