Meisjes C1

Lotte van Zandbeek
Senna Brekelmans
Sara Vos
Luna van Gemert
Eva van der Schans
Daniela Osorio
Roos lotte
Luisa Rendeiro Mena de Matos
Manon Hekker*
Elif Özbek (trainen)

*dispensatie

Niveau

Meisjes C1 2e klasse

Trainingen

Dinsdag 18.00 - 19.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Minoe Smit & Marco Mus

Donderdag 18.00-19.30u of 19.30-21.00
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Minoe Smit & Marco Mus

Coach: Minoe Smit

Thuiswedstrijden

Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Meisjes C 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Volt MC 110463741015570
2Were-Di MC 1939325892573
3Spirit MC 110282218862748
4Skunk MC 29181522665787
5VVC-Vught MC 110131130655911
6VC Polaris MC 2101139493993

Programma

11 feb. 11:00: VCE/PSV MC 2 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC1D2 EB, Datum: zaterdag 11 februari, 11:00, Speellocatie: Sporthogeschool, Theo Koomenlaan 3, 5644HZ Eindhoven


4 mrt. 12:45: VC Polaris MC 1 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC1D2 DB, Datum: zaterdag 4 maart, 12:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


11 mrt. 12:30: Spirit MC 1 - ODI MC 1

Wedstrijd: 7000MC1D2 BA, Datum: zaterdag 11 maart, 12:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 14:30: Spirit MC 1 - VCE/PSV MC 2

Wedstrijd: 7000MC1D2 BE, Datum: zaterdag 25 maart, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 apr. 15:00: VC Bravo MC 1 - Spirit MC 1

Wedstrijd: 7000MC1D2 CB, Datum: zaterdag 15 april, 15:00, Speellocatie: De Wedert, Past. Heerkensdreef 29, 5552BG Valkenswaard


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.