Dames 1

Suzanne Diks
Esra Ozel
Ellen Reitsma
Nienke Vogelzang
Ellis de Groot
Lisette Bronmeijer
Lieke Hawinkels
Renée Wijnen
Robin Schuurmans
Charlotte Nouwens (4 mnd afwezig)
Emma Schram (6 mnd afwezig)
Liza van der Horst (4 mnd afwezig)

Niveau

Nevobo Dames 1e klasse

Trainingen

Maandag 19.30 - 21.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Woensdag 19.00-21.30u
Sportzaal Windkracht 5 - Rosmalen
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Thuiswedstrijden

Vrijdag 20.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Polaris DS 21556451714691224
2Hands up DS 21448381812981129
3Donki Sjot DS 41346411312631043
4Condor DS 11439322612771265
5Hajraa DS 31438322812321261
6VC Verrekijker DS 11337322412481184
7Spirit DS 11329273112101289
8Gepidae DS 21429243312241292
9Nuvoc DS 31326233211451215
10ODI DS 31426223612351269
11Phoenix DS 11425223811921355
12Dunamis DS 21511105211881455

Programma

: Spirit DS 1 - Hands up DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DH, Datum: , Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


10 feb. 20:00: Spirit DS 1 - VC Polaris DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DL, Datum: vrijdag 10 februari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


3 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - Condor DS 1

Wedstrijd: 7000D1E DC, Datum: vrijdag 3 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 mrt. 14:30: Gepidae DS 2 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E BD, Datum: zaterdag 11 maart, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum UVT, Academielaan 5, 5037ET Tilburg


17 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - ODI DS 3

Wedstrijd: 7000D1E DA, Datum: vrijdag 17 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 19:00: Nuvoc DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E KD, Datum: zaterdag 25 maart, 19:00, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80, 5504MK Veldhoven


31 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - Dunamis DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DJ, Datum: vrijdag 31 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


7 apr. 20:00: Spirit DS 1 - VC Verrekijker DS 1

Wedstrijd: 7000D1E DF, Datum: vrijdag 7 april, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


14 apr. 20:00: Donki Sjot DS 4 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E ID, Datum: vrijdag 14 april, 20:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.