Dames 1

Suzanne Diks
Esra Ozel
Ellen Reitsma
Nienke Vogelzang
Ellis de Groot
Lisette Bronmeijer
Lieke Hawinkels
Renée Wijnen
Robin Schuurmans
Charlotte Nouwens (4 mnd afwezig)
Emma Schram (6 mnd afwezig)
Liza van der Horst (4 mnd afwezig)

Niveau

Nevobo Dames 1e klasse

Trainingen

Maandag 19.30 - 21.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Woensdag 19.00-21.30u
Sportzaal Windkracht 5 - Rosmalen
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks 

Thuiswedstrijden

Vrijdag 20.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VC Polaris DS 2154010174
2Condor DS 1154010080
3Nuvoc DS 3154010182
4ODI DS 32435174178
5Donki Sjot DS 4133210699
6Spirit DS 1122399106
7Dunamis DS 22117157200
8Hajraa DS 3000000
8VC Verrekijker DS 1000000
8Phoenix DS 1000000
8Hands up DS 2000000
12Gepidae DS 2100482101

Programma

29 sep. 19:30: Hands up DS 2 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E HD, Datum: donderdag 29 september, 19:30, Speellocatie: De Run, Runweg 11, 5258BK Berlicum NB


7 okt. 20:00: Spirit DS 1 - Phoenix DS 1

Wedstrijd: 7000D1E DG, Datum: vrijdag 7 oktober, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 okt. 17:00: VC Verrekijker DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E FD, Datum: zaterdag 15 oktober, 17:00, Speellocatie: De Kemmer, Bloemendaal 5, 5688GP Oirschot


21 okt. 20:00: Spirit DS 1 - Hajraa DS 3

Wedstrijd: 7000D1E DE, Datum: vrijdag 21 oktober, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


5 nov. 16:45: VC Polaris DS 2 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E LD, Datum: zaterdag 5 november, 16:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


12 nov. 17:30: Condor DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E CD, Datum: zaterdag 12 november, 17:30, Speellocatie: De Werft, Huygenstraat 73, 5171EP Kaatsheuvel


18 nov. 20:00: Spirit DS 1 - Gepidae DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DB, Datum: vrijdag 18 november, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


1 dec. 21:00: ODI DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E AD, Datum: donderdag 1 december, 21:00, Speellocatie: De Klep, Sportparklaan 4, 5091EM Oost West en Middelbeers


9 dec. 20:00: Spirit DS 1 - Nuvoc DS 3

Wedstrijd: 7000D1E DK, Datum: vrijdag 9 december, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


17 dec. 17:00: Dunamis DS 2 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E JD, Datum: zaterdag 17 december, 17:00, Speellocatie: Frankenhal, Frankische Driehoek 4, 5052BL Goirle


13 jan. 20:00: Spirit DS 1 - Hands up DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DH, Datum: vrijdag 13 januari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


21 jan. 16:00: Phoenix DS 1 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E GD, Datum: zaterdag 21 januari, 16:00, Speellocatie: De Sportwaard, Oude Bosscheweg 6, 5301LA Zaltbommel


27 jan. 20:00: Spirit DS 1 - VC Verrekijker DS 1

Wedstrijd: 7000D1E DF, Datum: vrijdag 27 januari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


4 feb. 16:30: Hajraa DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E ED, Datum: zaterdag 4 februari, 16:30, Speellocatie: TU Studentenspc hal 1, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612AW Eindhoven


10 feb. 20:00: Spirit DS 1 - VC Polaris DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DL, Datum: vrijdag 10 februari, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


3 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - Condor DS 1

Wedstrijd: 7000D1E DC, Datum: vrijdag 3 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 mrt. 14:30: Gepidae DS 2 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E BD, Datum: zaterdag 11 maart, 14:30, Speellocatie: Sportcentrum UVT, Academielaan 5, 5037ET Tilburg


17 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - ODI DS 3

Wedstrijd: 7000D1E DA, Datum: vrijdag 17 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


25 mrt. 19:00: Nuvoc DS 3 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E KD, Datum: zaterdag 25 maart, 19:00, Speellocatie: Nuvochal, Korze 80, 5504MK Veldhoven


31 mrt. 20:00: Spirit DS 1 - Dunamis DS 2

Wedstrijd: 7000D1E DJ, Datum: vrijdag 31 maart, 20:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


14 apr. 20:00: Donki Sjot DS 4 - Spirit DS 1

Wedstrijd: 7000D1E ID, Datum: vrijdag 14 april, 20:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.