Mix 6

Krista Mutsaers
Peggy Mutsaers
Lieke de Schipper
Danita van Vliet
Omneja Wessels
Renate van den Heuvel
Joanne Muller
Lotte Sterkens

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Woensdag 19.00 - 20.30u 
Sporthal Zuid - Rosmalen
Trainer: Hans Kempkens

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Peter Peters/TSR XR 214383841022701
2Spirit XR 6153535101012824
3Minerva XR 1152525201018845
4Hisola XR 114222220886818
5Ovoco XR 315212124915977
6Minerva XR 215202025965962
7Effe Serieus XR 3151818279181021
8VCH Schijndel XR 186618415539
9Spirit XR 71544416311095

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.