Mix 6

Wietske vd Werf
Laura Besten
Irene Lensen
Sanne van Leuken
Angelica Papadopoulou
Kiek Pijpers
Pim v Heugten
Hozair Wasseli
Luke Witters

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Maandag 21.00 - 22.30u 
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Michael Vermeulen

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Peter Peters/TSR XR 214373751034672
2Minerva XR 114333391015732
3Ovoco XR 314272715966857
4Effe Serieus XR 313242415858777
5Ovoco XR 414191923890848
6VCH Schijndel XR 113161623792842
7Spirit XR 6148834786999
8Spirit XR 71411414381052

Programma

12 feb. 10:00: Spirit XR 6 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3B2CD-1, Datum: zondag 12 februari, 10:00, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


12 feb. 13:00: Ovoco XR 4 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3B2AC-1, Datum: zondag 12 februari, 13:00, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


12 mrt. 10:00: Spirit XR 7 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3B2DC-1, Datum: zondag 12 maart, 10:00, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


12 mrt. 11:30: VCH Schijndel XR 1 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3B2BC-1, Datum: zondag 12 maart, 11:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


2 apr. 11:30: Spirit XR 6 - VCH Schijndel XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3B2CB-1, Datum: zondag 2 april, 11:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


2 apr. 14:30: Spirit XR 6 - Ovoco XR 4

Wedstrijd: 7000RDX3B2CA-1, Datum: zondag 2 april, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.