Mix 6

Wietske vd Werf
Laura Besten
Irene Lensen
Sanne van Leuken
Angelica Papadopoulou
Kiek Pijpers
Pim v Heugten
Hozair Wasseli
Luke Witters

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Maandag 21.00 - 22.30u 
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Michael Vermeulen

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Peter Peters/TSR XR 2000000
VCH Schijndel XR 1000000
Ovoco XR 3000000
Spirit XR 6000000
Spirit XR 7000000
Effe Serieus XR 3000000
Ovoco XR 4000000
Minerva XR 1000000

Programma

2 okt. 13:00: VCH Schijndel XR 1 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A BD, Datum: zondag 2 oktober, 13:00, Speellocatie: De Overbeek, De Hoef 23 A, 5388EL Nistelrode


2 okt. 14:30: Ovoco XR 3 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A CD, Datum: zondag 2 oktober, 14:30, Speellocatie: De Overbeek, De Hoef 23 A, 5388EL Nistelrode


16 okt. 13:00: Spirit XR 6 - Ovoco XR 4

Wedstrijd: 7000RDX3A DG, Datum: zondag 16 oktober, 13:00, Speellocatie: De Overbeek, De Hoef 23 A, 5388EL Nistelrode


16 okt. 14:30: Spirit XR 6 - Minerva XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A DH, Datum: zondag 16 oktober, 14:30, Speellocatie: De Overbeek, De Hoef 23 A, 5388EL Nistelrode


6 nov. 10:00: Peter Peters/TSR XR 2 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A AD, Datum: zondag 6 november, 10:00, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


6 nov. 11:30: Spirit XR 6 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A DE, Datum: zondag 6 november, 11:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


27 nov. 11:30: Spirit XR 6 - Effe Serieus XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A DF, Datum: zondag 27 november, 11:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


27 nov. 13:00: Spirit XR 6 - Ovoco XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A DC, Datum: zondag 27 november, 13:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 dec. 10:30: Spirit XR 6 - Peter Peters/TSR XR 2

Wedstrijd: 7000RDX3A DA, Datum: zondag 11 december, 10:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


11 dec. 15:00: Spirit XR 6 - VCH Schijndel XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A DB, Datum: zondag 11 december, 15:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


15 jan. 11:30: Effe Serieus XR 3 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A FD, Datum: zondag 15 januari, 11:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


15 jan. 14:30: Ovoco XR 4 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A GD, Datum: zondag 15 januari, 14:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


29 jan. 13:00: Spirit XR 7 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A ED, Datum: zondag 29 januari, 13:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 jan. 14:30: Minerva XR 1 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A HD, Datum: zondag 29 januari, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.