Mix 5

Roel Intveld
Jochem van Gruijthuijsen
Daphne van Hoeve
Anouk Kleijwegt
Nicol Klerk
Michael Vermeulen
Gerard Willemsen
Monique Haulez
Bert Frensen (T)

T=Alleen trainen

Niveau

Recreanten Mix 2e klasse

Trainingen

Maandag 19.30 - 21.00u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen
Trainer: Luc Snijder

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smash '83 XR 1920207639544
2Spirit XR 4920207651581
3Servo 's-Hertogenbosch XR 2919198624532
4Effe Serieus XR 29171710610544
5Spirit XR 39151512596561
6Ovoco XR 29131314582594
7Tornado Nistelrode XR 19121215574577
8Spirit XR 59111116574590
9Livoc Lith XR 195522527643
10Peter Peters/TSR XR 193324449660

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.