Dames 2

Isabelle Schram
Marit Nelissen
Simone van den Eventuin
Loes van Beek
Laura Landberg
Imke van Hoof
Femke Verbakel
Iris Doppenberg
Sofie de Wit

Niveau

Nevobo Dames 3e klasse

Trainingen

Maandag 19.30 - 21.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Kevin Reijnen

Woensdag 19.00 - 20.30u
Sportzaal Windkracht 5 - Rosmalen
Trainers: Erik van Gelder & Martin Diks
Samen met Dames 1

Thuiswedstrijden

Zaterdag 14.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Nevobo Dames 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volley Tilburg DS 91332102104
2De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 51223104102
3Set Up DS 2 - VC t Aogje DS 2000000
3VOKO DS 3000000

Programma

1 okt. 10:45: Donki Sjot DS 9 - Spirit DS 2

Wedstrijd: 7000D3O1 CD, Datum: zaterdag 1 oktober, 10:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


1 okt. 14:00: Nuvo'68 DS 3 - DKJO DS 1

Wedstrijd: 7000D3O1 AB, Datum: zaterdag 1 oktober, 14:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


8 okt. 14:45: VC Polaris DS 5 - Nuvo'68 DS 3

Wedstrijd: 7000D3O1 EA, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


8 okt. 16:00: DKJO DS 1 - Spirit DS 2

Wedstrijd: 7000D3O1 BD, Datum: zaterdag 8 oktober, 16:00, Speellocatie: De Weijer, Heer van Scherpenzeelweg 22, 5731EW Mierlo


15 okt. 10:45: Donki Sjot DS 9 - VC Polaris DS 5

Wedstrijd: 7000D3O1 CE, Datum: zaterdag 15 oktober, 10:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


15 okt. 14:00: Nuvo'68 DS 3 - Spirit DS 2

Wedstrijd: 7000D3O1 AD, Datum: zaterdag 15 oktober, 14:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


19 okt. 19:45: DKJO DS 1 - Donki Sjot DS 9

Wedstrijd: 7000D3O1 BC-1, Datum: woensdag 19 oktober, 19:45, Speellocatie: De Weijer, Heer van Scherpenzeelweg 22, 5731EW Mierlo


22 okt. 12:45: VC Polaris DS 5 - DKJO DS 1

Wedstrijd: 7000D3O1 EB, Datum: zaterdag 22 oktober, 12:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


22 okt. 16:30: Spirit DS 2 - Nuvo'68 DS 3

Wedstrijd: 7000D3O1 DA, Datum: zaterdag 22 oktober, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 okt. 9:00: VC Polaris DS 5 - Donki Sjot DS 9

Wedstrijd: 7000D3O1 EC, Datum: zaterdag 29 oktober, 9:00, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


5 nov. 12:00: Nuvo'68 DS 3 - VC Polaris DS 5

Wedstrijd: 7000D3O1 AE, Datum: zaterdag 5 november, 12:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


5 nov. 12:45: Donki Sjot DS 9 - DKJO DS 1

Wedstrijd: 7000D3O1 CB, Datum: zaterdag 5 november, 12:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


12 nov. 16:00: DKJO DS 1 - VC Polaris DS 5

Wedstrijd: 7000D3O1 BE, Datum: zaterdag 12 november, 16:00, Speellocatie: De Weijer, Heer van Scherpenzeelweg 22, 5731EW Mierlo


12 nov. 16:30: Spirit DS 2 - Donki Sjot DS 9

Wedstrijd: 7000D3O1 DC, Datum: zaterdag 12 november, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


19 nov. 14:00: Nuvo'68 DS 3 - Donki Sjot DS 9

Wedstrijd: 7000D3O1 AC, Datum: zaterdag 19 november, 14:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


19 nov. 14:45: VC Polaris DS 5 - Spirit DS 2

Wedstrijd: 7000D3O1 ED, Datum: zaterdag 19 november, 14:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


26 nov. 10:45: Donki Sjot DS 9 - Nuvo'68 DS 3

Wedstrijd: 7000D3O1 CA, Datum: zaterdag 26 november, 10:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


26 nov. 14:30: Spirit DS 2 - VC Polaris DS 5

Wedstrijd: 7000D3O1 DE-1, Datum: zaterdag 26 november, 14:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


3 dec. 14:45: VC Polaris DS 5 - Nuvo'68 DS 3

Wedstrijd: 7000D3O1 EA-1, Datum: zaterdag 3 december, 14:45, Speellocatie: 't Hout, Mahoniehoutstraat 9 A, 5706VS Helmond


3 dec. 16:30: Spirit DS 2 - DKJO DS 1

Wedstrijd: 7000D3O1 DB, Datum: zaterdag 3 december, 16:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


10 dec. 16:00: DKJO DS 1 - Nuvo'68 DS 3

Wedstrijd: 7000D3O1 BA, Datum: zaterdag 10 december, 16:00, Speellocatie: De Weijer, Heer van Scherpenzeelweg 22, 5731EW Mierlo


17 dec. 10:45: Donki Sjot DS 9 - Spirit DS 2

Wedstrijd: 7000D3O1 CD-1, Datum: zaterdag 17 december, 10:45, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37, 5275BJ Den Dungen


17 dec. 14:00: Nuvo'68 DS 3 - DKJO DS 1

Wedstrijd: 7000D3O1 AB-1, Datum: zaterdag 17 december, 14:00, Speellocatie: De Hongerman, Hoge Brake 3, 5672GJ Nuenen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.