Mix 7

Laura Besten
Yvon van Heugten
Irene Lensen
Sanne van Leuken
Laurens van Blaricum
Angeliki Papadopoulou
Marcel Pith
Manon Berendts

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Maandag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen
Trainers: Joost Duffhues & Hans Kempkens

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Peter Peters/TSR XR 214383841022701
2Spirit XR 6153535101012824
3Minerva XR 1152525201018845
4Hisola XR 114222220886818
5Ovoco XR 315212124915977
6Minerva XR 215202025965962
7Effe Serieus XR 3151818279181021
8VCH Schijndel XR 186618415539
9Spirit XR 71544416311095

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.