Mix 7

Simone Haarbosch
Maaike de Koster
Manon Berendts
Maaike de Vries
Laurens v Blaricum
Lieke Peek
Raj Modani

Niveau

Recreanten Mix 3e klasse

Trainingen

Maandag 21.00 - 22.30u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainers: Hans Kempkens

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 3e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
Peter Peters/TSR XR 2000000
VCH Schijndel XR 1000000
Ovoco XR 3000000
Spirit XR 6000000
Spirit XR 7000000
Effe Serieus XR 3000000
Ovoco XR 4000000
Minerva XR 1000000

Programma

2 okt. 11:30: Spirit XR 7 - Ovoco XR 4

Wedstrijd: 7000RDX3A EG, Datum: zondag 2 oktober, 11:30, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


2 okt. 13:00: Spirit XR 7 - Effe Serieus XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A EF, Datum: zondag 2 oktober, 13:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


16 okt. 10:30: Peter Peters/TSR XR 2 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A AE, Datum: zondag 16 oktober, 10:30, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


16 okt. 15:00: Ovoco XR 3 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A CE, Datum: zondag 16 oktober, 15:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


6 nov. 11:30: Spirit XR 6 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A DE, Datum: zondag 6 november, 11:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


6 nov. 14:30: Spirit XR 7 - Minerva XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A EH, Datum: zondag 6 november, 14:30, Speellocatie: De Eeght, Bossestraat 8, 5374HT Schaijk


27 nov. 11:30: Ovoco XR 4 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A GE, Datum: zondag 27 november, 11:30, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


27 nov. 14:30: VCH Schijndel XR 1 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A BE, Datum: zondag 27 november, 14:30, Speellocatie: De Dioscuren hal Castor, Bunderstraat 6, 5481KD Schijndel


11 dec. 10:00: Effe Serieus XR 3 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A FE, Datum: zondag 11 december, 10:00, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


11 dec. 11:30: Minerva XR 1 - Spirit XR 7

Wedstrijd: 7000RDX3A HE, Datum: zondag 11 december, 11:30, Speellocatie: Dillenburcht, Tinie de Munnikstraat 5, 5151VW Drunen


15 jan. 10:00: Spirit XR 7 - VCH Schijndel XR 1

Wedstrijd: 7000RDX3A EB, Datum: zondag 15 januari, 10:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


15 jan. 13:00: Spirit XR 7 - Ovoco XR 3

Wedstrijd: 7000RDX3A EC, Datum: zondag 15 januari, 13:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


29 jan. 10:00: Spirit XR 7 - Peter Peters/TSR XR 2

Wedstrijd: 7000RDX3A EA, Datum: zondag 29 januari, 10:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


29 jan. 13:00: Spirit XR 7 - Spirit XR 6

Wedstrijd: 7000RDX3A ED, Datum: zondag 29 januari, 13:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.