Mix 4

Bernard Brouwer
Steffie Brouwer
Raymond van Eijk
Marianne Becks
Hans Noij
Nikki Janssen
Joanne Kos
Roos Eerhart
Pim van Heugten
Mandy Kouwenberg

Niveau

Recreanten Mix 2e klasse

Trainingen

Woensdag 19.00 - 20.30u
Sporthal Zuid - Rosmalen
Trainer: Bernard Brouwer

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Hazelaar - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smash '83 XR 1920207639544
2Spirit XR 4920207651581
3Servo 's-Hertogenbosch XR 2919198624532
4Effe Serieus XR 29171710610544
5Spirit XR 39151512596561
6Ovoco XR 29131314582594
7Tornado Nistelrode XR 19121215574577
8Spirit XR 59111116574590
9Livoc Lith XR 195522527643
10Peter Peters/TSR XR 193324449660

Programma

© 2022 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.