Mix 4

Roos Eerhart
Marianne Becks
Joanne Tolboom
Steffie Brouwer
Bernard Brouwer
Raymond v Eijk
Daniel Klinkenberg
Marcel Pith
Roel Intveld
Nikki Jansen
Lotte Lafeber

Niveau

Recreanten Mix 2e klasse

Trainingen

Woensdag 20.30 - 22.00u
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen
Trainer: Bernard Brouwer

Thuiswedstrijden

Zondag
Sporthal De Groote Vliet - Rosmalen

Image

Stand Recreanten Mix 2e klasse

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Ovoco XR 21024246713548
2Smash '83 XR 110181812687630
3Servo 's-Hertogenbosch XR 210171713703630
4Ovoco XR 110171713679619
5Livoc Lith XR 110171713629649
6Effe Serieus XR 210151515663662
7Tornado Nistelrode XR 110151515639658
8Spirit XR 310151515643664
9Spirit XR 410131317624668
10Spirit XR 510101020616669
11Peter Peters/TSR XR 1104426537736

Programma

12 feb. 10:00: Spirit XR 4 - Livoc Lith XR 1

Wedstrijd: 7000RDX2A2FG, Datum: zondag 12 februari, 10:00, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


12 feb. 11:30: Tornado Nistelrode XR 1 - Spirit XR 4

Wedstrijd: 7000RDX2A2BF, Datum: zondag 12 februari, 11:30, Speellocatie: De Rusheuvel, Rusheuvelstraat 5, 5346JH Oss


12 mrt. 10:00: Peter Peters/TSR XR 1 - Spirit XR 4

Wedstrijd: 7000RDX2A2HF, Datum: zondag 12 maart, 10:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


12 mrt. 13:00: Spirit XR 3 - Spirit XR 4

Wedstrijd: 7000RDX2A2DF, Datum: zondag 12 maart, 13:00, Speellocatie: De Rodenborch Hal, Rietpad 2 4, 5245PE Rosmalen


2 apr. 10:30: Spirit XR 4 - Effe Serieus XR 2

Wedstrijd: 7000RDX2A2FC, Datum: zondag 2 april, 10:30, Speellocatie: De Zaert, Heilige Stokstraat 1, 5473GK Heeswijk-Dinther


2 apr. 12:00: Spirit XR 4 - Ovoco XR 1

Wedstrijd: 7000RDX2A2FA, Datum: zondag 2 april, 12:00, Speellocatie: De Zaert, Heilige Stokstraat 1, 5473GK Heeswijk-Dinther


Contactgegevens

Volleybalvereniging Spirit
Rodenborch Hallen
Rietpad 5
Rosmalen

© 2023 Sprit Volleybal Rosmalen. All Rights Reserved.